aptal beyaz adamlar

michael moore'un daha yayınlanmadan dünya gündemine oturan, yayınlandığı tarihten itibaren abd gündemini sarsan siyasi eleştiri kitabı stupid white me... ( @koleman)

Hızlı Yorum İncele : - /10

çiçeklerin kanı

yazar, güzel bir konu yakalamasına rağmen kitabı işleyememiş maalesef. yanlış bilgiler dikkat dağıtıcı. kitaba cinsellik katması da kurtarmamış. çok d... ( @asenam)

Hızlı Yorum İncele : 3.0 /10

köylüler

soylu toprak sahibiyle topraksız çiftçi arasındaki mücadeleyi anlatır.... ( @smyrna)

Hızlı Yorum İncele : 6.0 /10

dehşet ülkesi

jack london´un yapıtları görkemli ve sürekli bir destandan alınma sürükleyici serüven parçaları gibidir. issız tropik adaların balta girmemiş ormanlar... ( @asenam)

Hızlı Yorum İncele : 8.0 /10

aşk yüzyili bitti

(kitabin tanitimindan)aşk, dilimizin en yorgun sözcüklerinden biri...bir gün arkadaşımın kapısı çalınır. karşısında kocasının sekreteri vardır. içeri ... ( @ahuş)

Hızlı Yorum İncele : - /10

nü peride

"adımlarıma yön vermeliydi aşk, düşüncelerime biçim. kalçalarını davet edercesine sallayan bir orospunun rahatlığı olmalıydı benim aşklarımda, aynı za... ( @mystic)

Hızlı Yorum İncele : - /10

operasyon ergenekon - gizli belgelerde karanlık ilişkiler

okudukça tüylerim ürperdi,şok oldum.ergenekon'a bakışı açım tamamiyle değişti,şimdiye kadar aslında hiç bir şey bilmediğimi gördüm.ergenekon veya adı ... ( @oslew_88)

Hızlı Yorum İncele : 7.0 /10

dualar gerçek olsa

yazarın kıyafeti kadar pembe bir kitap. :) klasik danielle steel klasiği. genel anlamda kolay okunan, çabuk konuya adapte ettiren, kafa dağıtıcı bir k... ( @asenam)

Hızlı Yorum İncele : 7.0 /10

asılacak kadın

insanın suratına gerçekleri tokat gibi çarpan bir kitap en kötüsü de anlatılan olaylar sadece kurgu değil sürekli yaşanan ve yaşanmaya devam eden olay... ( @seinfeld)

Hızlı Yorum İncele : 9.0 /10

çocuğunuzun beynine hoşgeldiniz

çocuğunuzun beynine hoş geldiniz bilinen yanlışları yıkacak şaşırtıcı bilgiler ile dolu. çocuğunuz hakkında düşünme şeklinizi geliştirecek. okumanizi... ( @ahuş)

Hızlı Yorum İncele : 9.0 /10

müptela

müptela şiir kitabı kitabı adı:müptela yazarın adı:ramazan ateş yayınevi: createspace\e-book müptela yalnız, yolu aşka düşenler okusun… “h... ( @Ramazanatesfecr)

Hızlı Yorum İncele : 7.0 /10

aynadaki yalan

kitabın kahramanı nacinin tasavvufa ulaşmak için yaşadıklarını, allah sevgisine ulaşmasını anlatan, necip fazılın tek romanı. necip fazılın şiirlerind... ( @güneş)

Hızlı Yorum İncele : - /10

yorgun anılar zamanı

"sokaktan biri geçti az önce, karşı eve girdi. rahatladım, daha erken, katlanamayız birbirimize. koyu karanlıklarda belki, aynı yatakta bedenlerimizi ... ( @bulenta)

Hızlı Yorum İncele : 6.0 /10

sherlock holmes - tehlike içindeyim

sherlock holmes yine iş başında... eski bir arkadaşından telefon gelir... holmes tan yardım isterken kadının sesi kesilir ve holmes kadının boğulduğun... ( @dilek06)

Hızlı Yorum İncele : 7.5 /10

nefaset lokantası

Hatırlamak kalbin düşünmesidir. Bırak kalbin düşünsün. Hatırla.” Varoluşu anlamsız bulanları anlamıyordu. Ona göre varoluşun sorunu nihayetinde a... ( @mesgin)

Hızlı Yorum İncele : - /10

televizyon üzerine

"... okurlar, üslupları (kabadayı, küfürbaz, benmerkezci, teşhirci...) ile göz dolduran (!) köşe yazarlarının, bembeyaz porselen dişlerini gösteren mü... ( @asenam)

Hızlı Yorum İncele : 8.0 /10

kör baykuş

metoforik bir şekilde okunduğunda oldukça vurucu bir kitap. sürreal öğeler ve gerçekler harmanlanmış. düş mü gerçek mi olduğu bilinmeyen bir sevgili v... ( @Serdar)

Hızlı Yorum İncele : 3.5 /10

illuminati - entrika çemberi

süper zenginlerin idare ettiği bir dünya komplosu var mı? bu zenginlerin oluşturduğu kuvvet sahibi grup, gizemli ''iluminati'' oluşumunun adamları mı... ( @koleman)

Hızlı Yorum İncele : - /10

ejderha mızrağı destanı 2 - kış gecesi ejderhaları

artık insanlar takhisis'in; karanlıklar kraliçesi'nin ejderhalarının yeryüzüne döndüğünü biliyordu...ansalon halkları; evlerini, hayatlarını ve özgürl... ( @Marlon)

Hızlı Yorum İncele : - /10

aşk, seks ve kadınlara dair

yazarın ifadesiyle: bu kitapta 10 kadınla tanışacaksınız.aslında yüzlercesi, hatta binlercesiyle. hepsinin hikayesi gerçek. ama hiçbir hikaye bir kad... ( @smyrna)

Hızlı Yorum İncele : 5.0 /10

karanlıktan korkan baykuş

bu, şlop. şlop bir peçeli baykuş yavrusu. şişko ve tüylü. kocaman, yusyuvarlak gözleri var. yumuşacık, incecik tüyleri var. şlop her yönden kusursuz... ( @bulenta)

Hızlı Yorum İncele : 10.0 /10

hacı murat

tolstoy bu romanında , rus - kafkas savaşlarını incelerken savaşın şiddeti , yaşam sevgisi gibi konuları işliyor.bu iki olay arasında bağlar kuruyor.ç... ( @asenam)

Hızlı Yorum İncele : 8.0 /10

sonuncu

selami bey istanbul'un köklü bir ailesinden gelir. fransa'da felsefe doktorası yapıp döndükten sonra, evlenir, çocukları olur, dingin bir yaşam sürer.... ( @bulenta)

Hızlı Yorum İncele : 7.0 /10

demokrasiye doğru

sami selçuk'un 2000'li yıllara girerken büyük bir gündem oluşturan, her kesime demokrasi dersi verdiği adli yıl açılış konuşmasını içeren bu kitapta,g... ( @SALEM)

Hızlı Yorum İncele : - /10

hayat

son 2 kitabını okumadan önce en sevdiğim yazardı.. yani bu kitap yazdıklarının içende beğendiğim son kitabı.. muhteşem bir öyküyü görgü tanıklarından ... ( @Şah)

Hızlı Yorum İncele : 7.5 /10

gol kralı

kitapta zengin biri olan sait'in sevdiği kız için futbolcu olma sevdasını ve gördüğü tedavileri yine her zamanki gibi çok güzel bir şekilde anlatılıyo... ( @mor ada)

Hızlı Yorum İncele : 6.3 /10

aganta burina burinata

bodrum'a olan sevgisiyle tanınan cevat şakir kabaağaçlı'nın çocukluğundan beri balıkçı olmak isteyen bir çocuğun hayatını anlattığı kitap.... ( @övgü)

Hızlı Yorum İncele : 9.0 /10

bir dinozorun anıları

bu kitabı okurken, kitapta anlatılanlar kadar içine serpiştirdiği şiirler de içime dokundu. okunmasını tavsiye ederim.... ( @lucy)

Hızlı Yorum İncele : 8.3 /10

adem'le havva'nın güncesi ve seçme öyküler

twain'in kadın erkek ilişkilerinin evrensel değişmezlerini tadına doyulmaz bir mizah duygusuyla kaleme aldığı "âdem'le havva'nın güncesi" aynı zamanda... ( @polatguven)

Hızlı Yorum İncele : - /10

evlilik şirketi

bir kari kocanin iç hesaplaşmalari ve birbirleriyle konuşma çabalari anlatilmiş.... ( @selvi)

Hızlı Yorum İncele : - /10

ateş yakmak

yazarın çeşitli öyküleri yer alıyor. ancak ateş yakmak en önemlisi. soğuğu okurken iliklerinizde hissediyorsunuz...... ( @AdaPeri)

Hızlı Yorum İncele : 10.0 /10

pandispanya

yazarın cumhuriyet gazetesinde yayımlanan yazılarının (deneme tarzında) toplamı çok keyifle okuyorum... ( @djshantel)

Hızlı Yorum İncele : - /10

sanal ışık

bu kitap omrumden omur yemistir.kitabın onunde arkasında yada gazete tanımlamalarındaki hic bir bilgiye inanmayınız.odul almıs bir kitap olup kimler o... ( @deep_not)

Hızlı Yorum İncele : - /10

çocukluğum

sonradan ismi gençliğime mi çevrildi? benim kitabımın üstünde çocuklugum yazıyordu. sanırım sembolik olarak bu resmi kullandınız.... ( @Marlon)

Hızlı Yorum İncele : 8.0 /10

venedik'te bin gün

bol bol yemek anlatımı, italyan kültürü ve şirin sokaklarının tasvirleri içinde kaybolmak isteyene birebir.. hele bunları güzel bir aşkın içinde anlat... ( @Erguldogan)

Hızlı Yorum İncele : - /10

avare yillar

avare yıllar, halkına inanan bir yazarın dilinden, bireyin, zorlu bir çocukluğun ardından yetişkinliğe geçişte yaşadığı, doğruları bulma mücadelesinde... ( @asenam)

Hızlı Yorum İncele : - /10

zifiri karanlık yıldızsız gece

"her insanın içinde başka birinin, bir yabancının olduğuna inanıyorum..." diye yazıyor wilfred james, dört zifiri karanlık hikâyenin ilki olan "1922"y... ( @asenam)

Hızlı Yorum İncele : - /10

içimdeki yolculuk

inanılmaz şekilde etkileyici bir kadın parlak,açık,dürüst ve içten... ( @missing)

Hızlı Yorum İncele : 7.0 /10

sırçalan

bu kitap için ne yazabilirim diye uzun uzun düşündüm en iyisi şunu yazmak olduğuna karar verdim "üsteki tanıtım bülteninden kopyala yapıştır yaptıkl... ( @AKKURT)

Hızlı Yorum İncele : 4.0 /10

öpücük kutusu

psiko-terapist olan yazarın, 8 tane sorunlu gencin sorunlarını, yaşadıklarını ve tedavi sürecini anlattığı çok güzel bir kitap. anne-baba ve öğretmenl... ( @asenam)

Hızlı Yorum İncele : 10.0 /10

ibn rüşd'ün eğitim felsefesi

çağımızdan kaç yüzyıl önce eğitimin nasıl yapılması gerektiğini bize sunan bir kitap.eğitimcilere hitap ediyor...... ( @simurg)

Hızlı Yorum İncele : - /10

daha zeki, daha cesur, daha mutlu

bu kitabın kahramanları herkes: sporcular, okuyucular, seyirciler, antrenörler, anneler, babalar. elinizdeki bu kitap önceden tasarlanarak yazılmadı. ... ( @bulenta)

Hızlı Yorum İncele : 7.0 /10

aşağıdaki dünya

anneannesi georgia'nın ölümünden sonra onun vermont'taki evine giden catherine ya evi satacak ya da o eski evde kendine yeni bir yaşam kuracaktır. cat... ( @asenam)

Hızlı Yorum İncele : - /10

artamonov ailesi

çok güzel :)ben gerçekten çok beğenmiştim ve herkese tavsiye ediyorum bu muhteşem ötesi kitabı :)çok akıcı bir dille yazılmış ve gerçekten de çok sürü... ( @aslihan)

Hızlı Yorum İncele : 10.0 /10

ketinin düğünü - tarzan çıtak

güzel kitap ama şu yönünü hiç sevmedim.bir oğlanın babasının yaptıkları hiç hoşuma gitmedi... ( @melis)

Hızlı Yorum İncele : - /10

akıl oyunları

bu kitap sizi günlük hayatınızın çalışma stresi ve yorgunluğundan uzaklaştırabilir. değişik bulmacalar ve akıl oyunları var. güzel bir kitap... ( @ahuş)

Hızlı Yorum İncele : 8.0 /10

guguk kuşu

bu kitap bu zamana kadar nasıl eklenmedi, hayret. eskiden okuduğum en güzel kitaplardan biriydi. yazar, 1968 yılında yazmıştır bu kitabı. kitap bir ak... ( @asenam)

Hızlı Yorum İncele : 10.0 /10