eroinle dans
: 6.4 /10 ( 7 Üye)

selvi @selvi

üniversitede okuyan bir genç kizin bile bile eroine başlamasi ve sonrada birakmak için mücadelesi anlatilmiş.

13 Eylül 2007 22:42

Krokop @Krokop

aslında tam bağlanamamış gibi kimi yerlerde olaylar ama güzel bir kitaptı.yalın bir dili var.(üslub dışında)

26 Eylül 2007 22:57

kar @kar

sade ve akıcı bir dille yazılmış bir solukta okunabilecek bir canan tan kitabı daha. kitabı elinizden bıraktığınızda, bağımlılıkla ilgili birçok şey öğreniyorsunuz. size bir şeyler katabilme ihtimali yüksek bir roman. özellikle yaşça aynı dönemleri atlatmaktaysanız, bir bağımlının güncesi niyetine geçebilecek ilgi çekici bir kitaba dönüşüyor.

20 Mart 2009 02:43

afrodit @afrodit

insan yaşamındaki aklı çelici faaliyetlerin özellikle gençlere uyguladığı çekim anlatılmış.iradenin ne kadar önemli olduğunu çok iyi anlıyor insan.kötü alışkanlıklara kapılmak ya da kapılmamak bireyin elindedir sonuçta.arkadaş çevresinin de çok mühim olduğu aşikar...

23 Haziran 2009 18:15

peaceful @peaceful

eroin aşkları, eroin dostlukları... hepsinin yalan olduğu... zavallı kız dünya'nın altın vuruşla hayatına son vermesi... en yakın arkadaşına "evini kirletmemek için burada yaptım" yazılı bir not bırakması... ve en yakın arkadaşı eylül'ün "hayır, hayır" çığlıkları... o çığlıklar sanki karşı dairenin kapısından geliyordu, tüylerimi diken diken ediyordu o çığlıklar... o an eroine o kadar düşman oldum ki "eroine başlayıp bırakacağım ve "seni bıraktım lanet olası!" diyeceğim" diyordum... bu harika kitaptan dolayı canan tan'a teşekkür maili bile attım. harika bir kitap.

30 Temmuz 2010 21:25

pelinmi @pelinmi

diğer kitaplarınıda okumuş birisi olarak söylüyorum klasik bir canan tan kitabıdır..işlediği konuları bana göre hiç yerine oturtamadan başlıyo ve bitiriyo romanlarını bu da öyledir.çok iyi bir ailesi olan salak bir kızın hikayesi..eroine alışmamak için o kadar çok çıkar yolu vardır ki romandaki karakterin ama buna rağmen kendi isteğiyle başlamıştır.ben her sayfasını okurken ciddi anlamda sinir oldum çünkü hiçkimse bu kadarda mantıksız davranamaz bir arkadaş uğruna..

22 Kasım 2011 17:39

maria puder @maria puder

kitap daha güzel olabilirdi eroin ve bağımlılık daha güzel anlatılabilirdi fakat kötü bir roman değildi yararsız veya vakit kaybı hiç değildi. bu tarz kitapların okunması tarftarıyım insanları bilinçlendirmek adına. yazarın da dediği gibi eroin konusunda başımızı kuma gömmemeliyiz. her ne kadar kitap kahramanları üniversite çağındaki bireyler olsada ergenlik dönemindeki gençlere de okutmalıyız zira okul çıkışlarında liselilerin ellerinde sigara görmek üzücü. bağımlılık hakkında akıcı anlatımıyla canan tan gerçekten önemli ve yapılması gereken bir iş başarmış diğer kitaplarını sevmesem bile eroinle dans'ı yazdığı için kendisini yürekten tebrik ediyorum

10 Şubat 2013 17:55

canan tan

Kitap Adı
piraye
Yayınlanma Tarihi
2010
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
söylenmemiş şarkılar
Yayınlanma Tarihi
2008
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
yüreğim seni çok sevdi
Yayınlanma Tarihi
2009
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
en son yürekler ölür
Yayınlanma Tarihi
2010
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
ıssız erkekler korosu
Yayınlanma Tarihi
2012
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
iz
Yayınlanma Tarihi
2011
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
aşkın sanal halleri
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
hasret
Yayınlanma Tarihi
2013
Kullanıcı
Görüntüle