empati
: 8.1 /10 ( 24 Üye)

deep_not @deep_not

639 sayfa. 10 saat kadar vaktiniz varsa hemen okumaya başlayın. başladığınız zaman bırakmak pek mümkün değil. 460 sayfasını 7 saatte yerimden kalkmadan okudum. heroes, x-men vs tarz işleri sevenler için şahane bir kitap. içinde ayrıca fizikten psikolojiye felsefeye bir cok dalda bilgileri buluyorsunuz. yazara bütün orta öğretim ders kitaplarını yazdırsalar ya da o kitaplar bu tarz yazılsa diye düşünüyorsunuz. burda kitaplara oy veriyoruz ya bu kitap yaldızlı pekiyiyi hakediyor.

20 Nisan 2008 14:16

yeşile bakan özgür çocukluğum @yeşile bakan özgür çocukluğum

kesinlikle okunması gereken bir kitap!
şimdiye kadar okuduğum en güzel kitap diyebilirim. kurgusunun yanısıra, anlatımı da çok ilgi çekici. kitabı okurken hem bir önce bitmesini kurguyu çözebilmeyi istedim, hem de bitince bu sürükleyici romanın içinden çıktığım için üzüldüm. yazarı kutluyorum.

31 Mart 2009 10:27

deno @deno

kitabın kurgusunun çok akıcı,ilginç olduğu kesin ama okunmazsa olmaz denecek bi kitap değil.heyecanlı ve merak uyandırıyor her sayfası.ilgisini çekenler okusun.

14 Ağustos 2009 01:04

kitapkurdu_baris @kitapkurdu_baris

kitap okumayı hiç sevmeyen birine bu kitabı verin en geç 2 haftada bitirir çünkü bir süre sonra elinizden bırakamıyorsunuz imkanı yok yani. okuyalı çok zaman oldu ama hala etkileri sürüyor az da olsa. adam fawer çok uzun sürede daha 2 kitap yazmış olabilir şikayetçi olanlar var ama hakkını bu kadar vererek her yazar yazamaz. hayal gücüne akıl sır erdirmek mümkün değil. 3.kitabının da çıkıp kısa sürede türkçeye çevrileceği haberi ve tüyaba imza günü geleceği haberi çok sevindirici. kasımda açılacak olan tüyabı ve orda imzalı kitabını almayı sabırsızlıkla bekliyorum.

08 Eylül 2012 19:38

ilayda87 @ilayda87

şimdiye kadar hiç bi kitaptan bu kadar etkilendiğimi hatırlamıyorum kitap okunmuyo adeta akıyo çıkar çıkmaz aldım kitabı kaç sene geçti üstünden bilmiyorum ama yeni bitirmiş gibiyim şiddetle tavsiye ederim elinizden düşürmeyeceksiniz...adam fawer'da bir yazardan fazlası var kurgular olay döngüsü içerik her şey başlı başına mükemmel bir yapıt yeni kitabını sabırsızlıkla bekliyorum empati tadında olmasını umarak...

09 Kasım 2012 20:43

selvi @selvi

farklı yetenek ve empati yapabilen insanların bir araya toplanarak dünyayı ele geçirmek için kulanıldığını anlatan kitap çok sürükleyici

17 Mart 2013 20:07

zeytin @zeytin

kitabı magrib tam manasıyla illumanite kitabı.bu kitabı yazan ne diye yazmış? kafası mı çok iyiydi yazarken? baştan aşşağı sansasyon dolu.kitap tam bir komplo kitabı.ne kitap ha! valla,ben okurken uçtum.kitabda anlatılan havada uçan,altın rengindeki şeyler ne pek anlam veremedim.uzaydan mı geldiler?

18 Mart 2013 22:17

a1t2a1 @a1t2a1

şahsımın zihninde yeni yaklaşımlar oluşmasına ön ayak olmuş tek best-seller aksiyon kategorisinden kitap.

30 Temmuz 2013 13:08

dilek06 @dilek06

çok güzel ve beni çok etkileyen bir kitaptı... kitapta anlatılan kişilerin var olduğu konusunda düşünmeye başladım... acaba...

14 Eylül 2013 01:33

AKKURT @AKKURT

olasiliksizin yazarina yaraşir bir kitap beynin işleyişiyle ilgili farkli bir yaklaşim izlemiş.

bunun yani sıra gerçekte olan birkaç olayı da bu kitabında bir bütün olarak anlatmış. insana bu kitaptaki tüm olaylar gerçekten yaşanmış izlenimi veriyor.

03 Kasım 2013 18:02

adam fawer

Kitap Adı
olasılıksız
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
oz
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle