zar adam
: 4.6 /10 ( 7 Üye)

deep_not @deep_not

çok kötü. olasılıksız'a benzer kapak ve uydurmasyon övgü sözleriyle yapılan kandırmaca.arka kapakta eğlenceli, iyi kurgulanmış, kışkırtıcı vs yazıyor. benim fikrim ahlaksızlığa övgü. zar atıp iş ortağın ve komşun olan arkadaşının karısına tecavüz etmeye karar vermek 1 gelirse bunu uygulamaya koymak gibi şeyler içeriyor. bitirmedim. bitirmediğimede pişman olmam. iğrenç.

29 Aralık 2008 21:23

deno @deno

deep_not o kadar iyi anlatmışki denilecek söz bulamadım.bende bitiremedim,bitirmekte istemedim zaten.kötü olmanın bile bir düzeyi olmalı,ama kitapta oda yok.

08 Haziran 2009 00:36

hayripotur @hayripotur

berbat,, yazarın kitapdaki tek anlattığı ahlaksızlık olmuş. okurken bir çok kez yırtıp atmak istedim.. son sayfa bitti ve artık kitap da yok, bu kitap ancak soba tutuşturmak için alınır!!

11 Ağustos 2009 23:20

mtlmilitia @mtlmilitia

kapağına aldanıp aldım kitabı ama umduğumu bulamadım malesef.bir yerden sonra düzelir mi diye merak ettim ama gidişat aynıydı,bende okumadım bıraktım..

23 Kasım 2011 15:26

kitapkurdu_baris @kitapkurdu_baris

zamanında okumak için en fazla dört gözle beklediğim ve bu kadar beklemeye umduğumun yarısını bile bulamadığım tek kitap. hele zarlarla yapılan olasılık kısımları insanı çileden çıkaracak türden.

08 Eylül 2012 19:14

düş_kurdu @düş_kurdu

başlarda çok sevip zarlarla mı belirlesem yapacağım şeyi diye düşündüğüm sonradan gittikçe karışan kitaba yetişemeyişim eşliğinde tamamlanmış bi okuma yolcuğu...

12 Nisan 2013 00:30

iyeni30 @iyeni30

genel yorumların aksine son derece keyifli bir öyküydü. evet edepsiz bir kitap ama bu kitabı ve öyküyü kötü yapmaz. anlatım, akıcılık ve kurgu şahaneydi. kitabı bitirir bitirmez ikincisi " zar adamın peşinde "yi okudum. yazarın diğer iki kitabını tatlı niyetine bekletiyorum tatilde okumak için. kafam karışmasın, bilinen ahlaki değerleri sorgulamayayım diyorsanız uzak durun tabii :)

19 Nisan 2013 18:02

TC Gurhan Kalafat @TC Gurhan Kalafat

hayatımda kitap kötüleyeceğimi hiç düşünmezdim ama hiç elinize almayın satın almayın aldırmayın o kadar

02 Haziran 2013 07:52

selvi @selvi

kitaba başladığıma pişman oldum.ama bir kere okumaya başlarsam kitap çok köyü değilse okumaya devam ederim.bu kitapta da aynısı oldu kitabın yazarı ve kahramanı aynı ismi taşıyor iyide normal bir insan hayatını zar atarak yaşayamaz ki yazar cinayet işliyor, tecavüz ediyor, ailesini terk ediyor çünkü zar atıyor ve zarlar öyle buyuruyor.sonuçta gerçek olamayacak kadar abartılı bir hayat anlatılıyor.

09 Haziran 2013 14:27

Gül Ulucan Ekmen @Gül Ulucan Ekmen

kitabın arkasında hayatınızı değiştirecek çok güleceksiniz gibi övgülere bakarak dönemin en çok satanlar listesinde olmasınıda gözönüne alarak okumaya başladığım bu kitap tam bir hayalkırıklığı hatta 464 sayfalık bir eziyet.. çoklu kişilik ...yada kişilik bölünmesi yaşayan kişiler için zar bir seçenek olabilir ancak yazar zara secenekleri kendi verdikten sonra zarın şansı yada zar istedi diyor yani tam bir ironi..kitabın tek gerçekçi tarafı mutluluğa giden en doğru yol her düşünceye önem vermek içindeki her dusunceyi açığa çıkartmaktan geçer.

09 Ocak 2014 11:01

luke rhinehart

Kitap Adı
zar adamın peşinde
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
piç fantazi
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle