alacakaranlık
: 7.9 /10 ( 7 Üye)

deep_not @deep_not

seri. iyi yanı üç kitap aynı anda piyasada bulunuyor. 3-5 sene beklemek yok. diğer kitaplar yeniay ve tutulma.

aşık vampir hikayesi. liseye giden kızımız babasının yanına ufak bir kasabaya taşınır. sınıf arkadaşına aşık olur. 108 yaşında olup genç görünen oğlumuzda hayatında ilk kez aşk kıskançlık vs duygularıyla tanışmaya başlar. olaylar gelişir. sürükleyici değişik. yazarın ilk kitabı. abd'de uzun zamandır çok satanların başında(hürriyet gazetesi cuma ekinde dikkatimi çekmişti)

filmi de çekilmiş. filmi izlemedim.

06 Şubat 2009 23:19

oracle @oracle

alacakaranlık dörtlemesinin ilk kitabı. bir vampir ve insan arasındaki imkansız aşkı anlatıyor. ilk kitapta tanışma, ilk aşk ve imkansız aşkın doğurduğu tehlikeler var. kitap çok sürükleyici ve insanı kendisine bağlıyor.

10 Aralık 2009 12:54

oslew_88 @oslew_88

bunca zamandır okumayacağım diye diretmeme rağmen ısrarlara ve abartılı yorumlara teslim olup okudum ancak benim için tam bir fiyaskoydu.vampirli hikayelere olan ilgisizliğim de buna sebep olabilir yine de kitabın anlatım dilini ancak ve ancak ortaokul lise düzeyine yakıştırabildim.benim için çok basit ve sıradan bir kitaptı.kolay kolay hiç bir kitabı zaman kaybı olarak görmememe rağmen evet bu kitap benim için zaman kaybıydı.serinin devamını okucağımı sanmıyorum okursam da ancak sıkıcı bir zaman aralığında kafa dağıtmak için tercih edeceğimdendir.

29 Ağustos 2010 00:52

selvi @selvi

kitabı yokluktan okudum tatilde çok seçenek yoktu okumak zorunda kaldım çok basit anlatımı var okumaya yeni başlayan gençler için sürükleyici vampirle insanın aşkını anlatıyor.

05 Eylül 2011 13:22

pelinmi @pelinmi

çok popüler bir kitap olduğu için genel önyargısı çoğu kişinin ergen kitabı olarak oluo fakat cidden okuması keyifli vampir kitabı..bende buffy izleyerek,anne rice kitapları okuyarak ergenliğimi geçirdim fakat bu kitapta gayet güzeldir,okunduğunda pişman olunmaz bence

21 Kasım 2011 17:39

ahuş @ahuş

bu serinin tamamınıseviyorum arakadaş.seviyorum. evet aşk romanı sevmem ama bu seriye bayıldım.

19 Şubat 2014 13:44

stephenie meyer

Kitap Adı
yeniay
Yayınlanma Tarihi
2009
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
göçebe
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
tutulma
Yayınlanma Tarihi
2010
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
şafak vakti
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle