sbs pusulasi
: - /10 ( Üye)

tbhkn @tbhkn

sbs pusulasi
bireysel gelişim
bahattin bayraktar

...hedefi olanlara yol gösterir

çok yakinda tüm seçkin kitapçılarda…iletişim : sbspusulasi@hotmail.com

günümüz şartları, ilgili ve sorumlu anneye, -sanki- bir takımın antrenörüymüş gibi sorumluluklar yüklemektedir. buna göre annenin, ailenin tüm bireylerinden oluşan bir takımın antrenörlüğünü ve bazen de yine bu takımın yaşam koçluğu görevini üstlenmesi zorunlu hale gelmiştir. bu takımın başarısı; annenin, aile bireylerinden oluşan oyuncularını ne kadar, motive edebildiğine ve onları, içinde bulunduğu bu rekabetin ne kadar büyük olduğuna inandırmasına bağlıdır.

……………

bu kitap;
sbs’ye hazırlanan öğrencilerimizin annelerini, bir eğitim koçu psikolojisine hazırlayarak, günümüz şartlarının yüklediği yeni sorumluluklara karşı onlara bu yeni görevlerinde yardımcı olabilmesi, annenin, bu zor ve önemli sorumlulukları yerine getirebilmesinde ona “bir yol arkadaşı” olması için kaleme alınmıştır.

……………

bu kitapta; annelerin üstlenmesi gereken “eğitim koçluğunun görev ve sorumlulukları” en ince detaylarıyla anlatılmaya çalışılmıştır.

bu sınavın bilgi değil kararlılık sınavı olduğunu unutmayın. ailenizi bu mesele için ne kadar yüreklendirebiliyorsunuz? eşinizi, çocuklarınızı, hatta çevrenizi ne kadar yönlendirebiliyorsunuz? kendinizi, kendinize ispatlama fırsatı bu!

evet, yarış başladı. hemen stratejinizi belirleyin ve takımınızı motive etmeye başlayın.
(arka diş kapak yazisi)

05 Eylül 2009 04:45

bahattin bayraktar

Kitap Adı
öss’nin pin kodu
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle