zifir
: 6.0 /10 ( 3 Üye)

AngelSlayer @AngelSlayer

çok güzel bir kitap olup ve asla bitirmeden başından kalkamıycağınız ilginç güzel bir kitap.

28 Nisan 2007 12:36

asi @asi

dünya'da buna benzer bir kitap yok, türünde bir ilk.

07 Mayıs 2007 17:48

deep_not @deep_not

dünyadaki tüm kitapları okumadığımız için bilemeyiz. yazılmış unutulmuş olabilir,yazılmış populer olamamıs olan olabilir....kitabın başında çocugun yası bir 6 bir 9 oluyor. türk silahlı kuvvetlerinin okunmuş mermi kullanması akıllara ziyan.sonra insanlara görünmeyenin gizlenmek için palto filan giymesi mantık hatası. zaten görülmüyor. cin tasvirleri bize şimdiye kadar anlatılanlardan kuran-kerim'de geçenlerden farklı.
tüm bunları geçtim iki kişi nasıl yazıyor bir kitabı. hangi paragraf kime ait ya da biri yazmış diğeri fikrini mi vermiş?
burak turan, burak turna bunlar harf kombinasyonları mı?
sırada burak antur,burak urtan, burak tanur ne var?

29 Temmuz 2007 01:37

Asuman @Asuman

kitabı büyük merakla elime almıştım.baş taraflarda kurgu iyiydi ancak sonlara doğru adeta bir aksiyon filminin anlatımına dönüştü.edebi olarak zayıf olmuş.anlatım kuru ve sığ.okurken heyecan ve korku uyandırmıyor.cinlere karşı islami öğelerin kullanılıyor olması(okunmuş kurşun, muska vb.)batı'daki örnekleriyle kıyaslandığında kültürümüze ve inançlarımıza daha uygun olduğu için hoş olmuş. ancak cinlerin insanlarla savaşmak için ete kemiğe bürünmesi, saklanmak için çabalamaları gibi noktalar saçma olmuş.keşke yazmadan önce cinler,zebaniler ve seytan hakkında biraz daha bilgi edinseler ve bunları doğru yansıtsalardı. kurgu boşa gitmemiş olurdu. inşaalla türünde daha kaliteli kitaplara vesile olur.

09 Ağustos 2007 12:01

burak turan, orkun uçar

Maalesef henüz burak turan, orkun uçar ait eklenmiş başka bir kitap yoktur. Ekleyen olmak isterseniz Hemen Kitap Ekle