bir gün
: 4.5 /10 ( 4 Üye)

emel @emel

emma ve dexter 1988 de mezuniyet gecesinde tanışırlar,ertesi sabah birlikte uyandıklarında birbirlerinden farklı gidecek yolları vardır...yıl yıl bu ikilinin arkadaşlığı anlatılıyor...'amerikan pastası' filmini hatırlattı bana...çok rahat okunulan ,sıkmayan bir kitap...
ama çok beğendiğimi de söyleyemeyeceğim:(( bu arada kitabın ön sayfası,arka kapağı övgülerle dolu...bence fazla abartmışlar!

24 Haziran 2010 14:11

Tocengiz @Tocengiz

amerikan rüyasında tatlı bir aşk romanı. karakterle bütünleşme hissini kesinlikle okuyucuya aktarabilen cinsten.üzerimde büyüleyici bir etki bırakmayacağını düşünerek okudum ve öyle de oldu. ancak kitabın ardından filmini de izleyerek harmanlarsanız,çok daha fazla keyif alacağınızdan eminim. anne hathaway, kesinlikle anna karakterine, jim sturgess da dex karakterine cuk oturmuş. henüz filmi izlememişken bile onları gözümün önüne getirmeme sebep oldu kitabı okurken.

01 Şubat 2013 18:53

deep_not @deep_not

bu kitabı uzun zaman önce okumuştum. buraya kaydetmeye bile değer görmemişim ki yazarın diğer kitabı için yorum yazılmış mı diye bakarken farkettim. bir gün idare edebilir öylesine okumak için. ama bir soru bir aşk adlı diğer kitabı berbat. bunu seven onu sever diye tavsiye ederlerse süratle kaçınız.

07 Nisan 2014 20:22

david nicholls

Maalesef henüz david nicholls ait eklenmiş başka bir kitap yoktur. Ekleyen olmak isterseniz Hemen Kitap Ekle