aklından bir sayı tut
: 7.6 /10 ( 12 Üye)

deep_not @deep_not

kurbanlarına mesajlar gönderen bir seri katilimiz var. cinayetleri bulmaca gibi kurguluyor. başlarda sıkıcı gelse de sonradan olayların gelişimi hızlanıyor. ilk kitabıymış yazarın. fena değil.

11 Temmuz 2011 20:05

mermaiden @mermaiden

kitap son derce sürükleyici, polisiye romanı. insan sayının daha esrarengiz bir sırrı varmış gibi merakla sonunu bekliyor. ben bir çırıda soluksuz okudum.

06 Ocak 2012 16:08

Şah @Şah

çok sığ bir kitaptı..hatta sonundaki saçmalık yüzünden bayağı bir söyleniyorsunuz kendinize bu kadar zamanınızı bu kötü kurguya mı ayıtdı diye

07 Aralık 2012 05:52

yasot @yasot

çok methedildiğini duyduğum için okumaya karar vermiştim,iyi de etmişim ama beklentilerimin altında olduğunu itiraf etmeliyim. kahramanların sürekli iyi tamam da bu numaraları nasıl bildi sorularından sıkıldım okurken ve sonunda da açıkçası daha değişik birkurgu beklerdim. nerdeyse tüm kurgu bu numaralar üzerine ama açıklaması absürd.

09 Aralık 2012 20:13

kahvekolik @kahvekolik

şu muhteşem siyah beyaz , pek bir övülen kitaplardan fakat ben üzerinden uzun bir süre geçtiği için şuanda detaylarını tam hatırlayamıyorum. anımsadığım sürükleyici ve çabuk biten bir kitap olması.

12 Haziran 2013 23:51

blood diamond @blood diamond

eğlenceli vakit geçirten belli bir noktaya kadar heyecanı ayakta tutan gizem çözülmeye başladığında hafif sendeleyen bir polisiye. türün harika örneklerinden biri değil ama güzellerinden.

15 Ocak 2014 15:24

GhostCry @GhostCry

Gerilim tutku heyecan mükemmel bir roman

24 Eylül 2016 13:02

seinfeld @seinfeld

Kitaptaki kahramanlar, mekanlar ve diyaloglar çok yapay ve sığ. Polisiye roman olduğu için belki edebi unsurları ön planda tutmamak sadece keyif almak lazım ama bu da pek mümkün olmuyor çünkü belli bir yerden sonra artık kurgu uzamaya başlıyor ve sonu ise hayal kırıklığı oluyor. Ortada bir dedektif varsa olayları onun çözmesini beklersin ama sonunda durum pek de öyle olmuyor. Belki de yazarın ilk kitabı olduğu için biraz zayıf kalmış olabilir. Kafayı dağıtmak ve çok da bir şey beklememek için uygun bir roman diyebilirim.

16 Ağustos 2018 16:01

john verdon

Kitap Adı
gözlerini sımsıkı kapat
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
şeytanı uyandırma
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
peter pan ölmeli
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
kurt gölü
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle