kaosa mütevazı bir katkı
: 7.0 /10 ( 1 Üye)

durann @durann

11 ağustos 1999 gecesi evimin salonunda kahve içip gazete okurken anonim bir culex'in saldırısına uğradım. bu gözüdönmüş kan emiciyi haklamak için elimdeki gazeteyi katladım ve karşı saldırıya geçtim. zorlu bir mücadele sonunda onu can alıcı bir gazete darbesiyle duvara mıhladım. mezkur culex'in kanı salonumun duvarlarından birinde küçümsenebilir bir leke bırakmıştı ve zaten benim gibi barbarca bir görmüş-geçirmişlikle mücehhez bir gazete okuru için böyle mikro cinayetlerin sözünü etmek bile makro lüzumsuzluk demekti. derken, tekrar gazetemi okumaya koyuldum ve en arka sayfanın sağ alt köşesinde culex'in kalıntılarına rastladım.
kalıntıların bulunduğu yerde bir böcek ilacı reklamı ya da haşere zehirleme servisi ilanı olsaydı amma matrak olurdu fakat yoktu; onların yerine mars'ın bir avustralya firması tarafından parsellenip satıldığına dair bir haber vardı. merkezi melbourne'de bulunan 'mars & authory' adlı kuruluş tarafından satışa çıkarılan arsaların fiyatı 6,5-29 $ arasında değişiyormuş. durumdan kuşkulanan avustralya senetler ve yatırım komisyonu, söz konusu firmanın faaliyetlerini inceleme kararı almış ve müfettişler, mars'tan arsa almak için firmaya ödeme yapan müşterilerle temasa geçmiş filan. culex'ten geriye kalan parçaların kuruduğunu farkettim ve bir fiskeyle gazetemden sıyırdım onları.

13 Ekim 2012 17:37

Şah @Şah

zafere giderken uygun adım yürüyemezsin der menteş kısaca.. kitaptan aklımda kalan 2 şey var.. 1.si kitap şahane 2si o ilk yazdığım söz:)
okuyunuz..

22 Ocak 2014 11:25

murat menteş

Kitap Adı
dublörün dilemması
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
aynalı barikatlar
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
korkma ben varım
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
ruhi mücerret
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle