tanrı daima tebdil-i kıyafet gezer
: 7.3 /10 ( 7 Üye)

aurora @aurora

paris de yaşayan amerikalı alan greenmor intihar etmek üzeredir.esrarengiz bir adam hayatını kurtarır ama bir şartı vardır.alan bundan sonra kendine verilen görevleri hiç düşünmeden yerine getirecektir.alan anlaşmayı kabul eder ama hayatının iplerini başkasının eline vermek ne derece doğru ve güvenilir bir yaklaşımdır.belki olayın ardında bambaşka gerçekler yatmaktadır.kahramanımız bunun tedirginliği içinde hem kendisine verilen görevleri yapar hem de hayatını biçimlendiren esrarengiz adamı keşfetmeye çalışır.
tanrı daima tebdil-i kıyafet gezer;kişisel gelişim kitabının roman kurgusunda işlenmiş hali.bu tarz kitapları okumayı sevenler için kolay okunan, akıcı bir kitap.bana göre en keyifli yanı hikayenin paris de geçmesi...gerisi boş...

14 Aralık 2012 19:16

maria puder @maria puder

kasvetli ruh halinden kurtulmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz okuması kolay bir roman. genel olarak normal seviyede seyreden heyecan unsuru sonlara yaklaştıkça artıyor. baş kahramanın sayfalar ilerledikçe kişisel gelişimini tamamlamasını takip etmek size ilham verebilir ama hayatın anlamını çözmeniz söz konusu değil. kafa dağıtmak için ya da yolculuklarda sıkılanlar rahatlıkla okuyabilir.

09 Şubat 2013 23:02

deep_not @deep_not

kişisel gelişim tarzı okuyanlar sevebilir. son zamanlarda en çok satanlar listesine giren çoğu kitaptan bir derece üstün bile sayılabilir. kısaca beğenmedim ama kısa sürede okuyup bitirdim.

17 Şubat 2013 20:40

ilayda87 @ilayda87

bu kitapta bi simyacı, efendime söyleyim bi ferrarisini satan bilge havası var tek günde bitirilebilecek akıcı merak uyandırıcı acaba şimdi ne olcak dedirtebilecek durumlar var. merak uyandırdığı kadar kişisel sorunlar buhranlar döneminde hayata bakış açısını değiştirebilecek türde bi kitap çarçabuk okudum ne yalan söyleyim merak uyandırdığı ve gizem barındırdığı ayrıca kişisel olarak sorunlara yeni bakış açıları kattığını düşündüğüm bu kitabı gayet beğendim

21 Şubat 2013 18:22

Şah @Şah

ıyyy dicem başka bişey demicem..
demicemde yönetici sadece ıııyyy deme hakkımı elimizden aldığı için diyemiyorum:)
sanırım harf limitini doldurdum..koca bir vasat kitap işte..
ıyy

20 Kasım 2013 01:42

ignorantdavinci @ignorantdavinci

her öğretmenin, öğrencilerine ödev olarak okutması gereken bir kitap. yaşadığımız dünyanın nasıl da içinden çıkılmaz hale getirilip, mutluluğu dış etkenlere bağlayarak, kendi kendimizi nasıl da tutsak ettiğimizin harika öyküsü.

15 Şubat 2014 20:13

laurent gounelle

Kitap Adı
mutlu olmak isteyen adam
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
seni her şeyin mümkün olduğu bir yere götüreceğim
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle