gönül tahtımızın eşsiz sultanı efendimiz (s.a.v) - bidayetten bedir'e
: - /10 ( Üye)

koleman @koleman

saadet asrı'yla aradaki mesafeleri kaldıran bu duygu yüklü eserin satırları arasında; herkesi şefkatle kucaklayıp sinesine sarmak isteyen gönül tahtımızın eşsiz sultanı efendimiz'in ibret ve mesaj dolu hayatını bulacaksınız.

o'nun, kendisine tuzak kuranlara bile şiddetle mukabelede bulunmadığına; yirmi üç yıllık tebliğ hayatının ilk on beş yılı sürekli baskı ve işkencelerle geçmesine rağmen hep müsamaha yolunu tercih ettiğine şahit olacaksınız.

engin sinesiyle herkesi semtine davet eden son sultan'ın, insanlığı, dünyayı inşa ederken ahireti de mâmur kılmanın sihirli iklimine çağırdığını okuyacaksınız.

ölmeyen ebû leheb'e ve kıtalar dolaşan ebû cehil'e dikkat çekildiğini; ebû bekir, ömer, osman ve ali'lerin vazifeye davet edildiğini göreceksiniz.

14 Ocak 2013 10:31

zeliş @zeliş

bu kitapta sevgili peygamberimiz hz. muhammed (s.a.s) örnek hayatını bize anlatmış. ben okudum ve çok sevdim ,çok güzel bir kitap. keşke peygamberimizin hayatını biraz daha öğrenebilseydim . ama bu kitapta öyle .peygamberimizin güzel hayatını bize yansıtmış. keşke bizde onun gibi olabilseydik......

12 Nisan 2014 15:46

reşit haylamaz

Maalesef henüz reşit haylamaz ait eklenmiş başka bir kitap yoktur. Ekleyen olmak isterseniz Hemen Kitap Ekle