kanatsız kuşlar
: 7.0 /10 ( 1 Üye)

basak @basak

hayata yeniden başlaması için kazanması gereken bir savaş vardı ve en büyük düşmanı tutkularıydı.

bu roman, çocukları için endişelenen, onların üzerlerine titreyen ve korumak için her şeylerinden vazgeçen ailelerin en saf ve temiz, en derin ve aynı zamanda en korkunç deneyimlerini ele alıyor. anne lamott muhteşem bir iç görü ve mizah eşliğinde okuyuculara anne-baba olmanın, çocuk olmanın ve nihayetinde bir aile olmanın manasını tekrar hatırlatıyor.
david sheff,

bir romandan fazlası; yürek burkan ancak aynı anda yüreklere su serpen harikulâde bir eser.
martin cruz smith

new york times çoksatarı, sevilen yazar anne lamottdan gerçek sevgiye ve kutsal aile kurumuna dair güçlü ve ilham verici bir yapıt.

on yedi yaşındaki lise öğrencisi rosie ferguson, son sınıfa geçmeden evvelki yazının tadını doya doya çıkarmak istemektedir. zeki, atletik ve güzeldir. tıpkı annesi elizabeth ve üvey babası jamesin hayalindeki gibi.
ancak okul zamanı yaklaştıkça rosiede bir takım değişiklikler baş gösterir. kızlarının kendilerine yalan söylediği gerçeğiyle yüzleşen elizabeth ve james, kızları rosieyi dış dünyanın karanlık kuytularından uzak tutmak için çırpınsalar da karşılarında kanlarının son damlalarına kadar çarpışmak zorunda oldukları bir muharebe vardır.

kanatsız kuşlar, insanoğlunun hayatın sinsi tuzaklarına düşüşümüz ya da bazen kendi ellerimizle hazırladığımız kapanlara kısılışımızı anlatıyor ve yürekleri burkan bu eserinde tüm dürüstlüğüyle kurtuluşa giden yoldaki arayışları keşfediyor.

05 Mayıs 2013 15:47

anne lamott

Maalesef henüz anne lamott ait eklenmiş başka bir kitap yoktur. Ekleyen olmak isterseniz Hemen Kitap Ekle