mahrem
: 5.0 /10 ( 1 Üye)

asenam @asenam

sadece birkaç öpücük nasıl bu kadar fırtınalı bir arzu yaratabilir?
güzel grace paget kaçırılmış, gizlice uzaktaki bir çiftliğe götürülmüş ve hiç tanımadığı bir adamın her arzusunu karşılaması söylenmiştir, eğer bu isteği yerine getirmezse hayatını kaybedecektir. grace onu kaçıranların sandıklarının aksine bir fahişe değildir ve hayatını kurtarmak için her türlü riski göze alacaktır fakat birden kendini bu tanımadığı yakışıklı adam tarafından baştan çıkarılmış bir halde bulur.
adamın gözlerindeki bir şey grace’e onun göründüğü kadar acımasız olmadığını fısıldar.
sheene’in, bu kadının çiftliğe neden ve nasıl getirildiğine dair hiçbir fikri yoktur. bir mahkûm gibi kilit altında tutulan ve herkes tarafından “deli” olarak tanınan bu adam hayatını geri kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır fakat grace’in büyüleyici güzelliği bütün amaçlarını unutmasına sebep olur. ve onun yanından bir an bile ayrı kalmak istememesine rağmen grace’in zorla çiftlikte tutulmasına da dayanamaz. birlikte onları tuhaf bir şekilde bir araya getiren bu güce karşı gelmeleri gerekmektedir. ancak o zaman birbirlerine ait olacaklardır. sonsuza kadar…

18 Ağustos 2013 23:37

asenam @asenam

vakit ziyanlığı...vakit ziyanlığı...vakit ziyanlığı...vakit ziyanlığı...vakit ziyanlığı... koca kitabı okudum ve yorumum bu.

03 Kasım 2013 02:22

anna campbell

Maalesef henüz anna campbell ait eklenmiş başka bir kitap yoktur. Ekleyen olmak isterseniz Hemen Kitap Ekle