isis'in düğümü
: 4.0 /10 ( 2 Üye)

asenam @asenam

roman, kahire,roma,istanbul ve son olarak bergama'da gelişen olaylarla, bir yeniden doğuş töreninin aşamalarını izlerken çağımızın güncel sorunlarına göndermeler yapıyor, günümüz insanının kendi kökenlerini ve yeni kimliğini araması üzerine yoğunlaşıyor.

30 Ağustos 2013 15:07

Şah @Şah

mısır tarihinin başından sonuna kadar, isis, mısır'ın en büyük tanrıçası olmuştur. yararlı bir tanrıçadır ve sevgisi tüm yaşayan canlıları kapsayan bir annedir.. siz bakmayın onun erkek kardeşiyle evlenmesine, emzirdiği çocuk vatana millete hayırlı olur.. nam-ı kendinden büyük firavun hazretleri isis'in oğlu olduğunu her fırsatta dile getirirdi.. demekki neymiş ensest ilişkilerden hadesler firavunlar çıkarmış..yapmayın..
bizim isis kocası ölünce yaptığı büyülerle onu canlandırır, canlandırdığı ile kalmaz bir de çocuk peydahlar öyle yamandır..
neyse efenim kitap için çağdaş masal diyorlar, bana göre vasattır.. şu 2 satırda anlattığım bilgileri bile zor bulursun içinde.

02 Eylül 2013 18:35

asenam @asenam

ben bu kitaptan hiçbir şey anlamadım arkadaş. kim kimdir, neredeyiz, hangisi gazete yazısı hangisi bugün bilemedim. karmakarışık geldi.çözemedim isis'in düğümünü ben.:)yazara 100 puan bana 0 puan :)

11 Kasım 2013 17:47

AKKURT @AKKURT

kanımca yazar birkaç farklı dalda yazdıklarını birleştirmek istemiş. ve yazarken de okuyucu nasıl okur ne anlar veya anlaya bilir mi diye bakmamış. tek tek ele aldığında güzelde toplu halde insanın kafasında bir şey canlanmıyor ve boşuna okumuş hissi uyandırıyor. illa bir puan verilecekse yazara 50 bana 25 :)

22 Ocak 2014 14:48

önay sözer

Maalesef henüz önay sözer ait eklenmiş başka bir kitap yoktur. Ekleyen olmak isterseniz Hemen Kitap Ekle