kara elf üçlemesi - anayurt
: - /10 ( Üye)

tauren @tauren

unutulmuş diyarlarda geçen kara elf üçlemesinin ilk kitabı. drizzt do urden adındaki kara elfin ırkının yaşayış tarzına başkaldırısını anlatan bu seride kahramanımızın etrafındaki hayat ve bu hayatın çözümlemeleri detaylı bir biçimde anlatılmakta. bütün yüzey ırklarının çekindiği kara elfler arasında kalbinde merhamete iyiliğe ve gün ışığına hasret barındıran tek karakter olması drizzt in en büyük özelliğidir. fantastik kurgu romanlarında geçen savaş betimlemelerinin en görkemlilerini yazan salvatore drizzt karakterinin yaptığı her kılıç hamlesini gözümüzde canlandıracak kadar güzel anlatmıştır.

28 Nisan 2007 10:44

Cousa @Cousa

ahh drizzt..bu seriyi tüm solukta okudum.inanılmaz bir tarz,kara elf'in günlüğü tarzındaki kücük yazılar,ve doğa ile uyumun rahatlatıcı etkisi
kara elflerin entrikaları ic karartıyor
kristalin hizmetkarı'ndan sonrasını merak ediyorum doğrusu..

28 Nisan 2007 16:34

enkelados @enkelados

unutulmuş diyarlarda geçen, şiddet ve kan öğelerinin sıkça karşımıza çıktığı, tüm şiddet ve kana rağmen duygusal yönü de olan bir kitap.

30 Nisan 2007 15:54

enkelados @enkelados

kara elf üçlemesinin ilk kitabı .

30 Nisan 2007 16:12

kali @kali

unutulmuş diyarların en muhteşem üçlemesinin giriş kitabı.o kadar etkileyicidir ki, bitirdikten sonra üzerinde unutulmuş diyarlar yazan ne kadar kitap varsa okuyacağım dersiniz, asla bu kitaptan aldığınız zevki alamazsınız.

06 Mayıs 2007 18:53

robert anthony salvatore

Kitap Adı
kara elf üçlemesi - sürgün
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
kara elf üçlemesi - göç
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle