şeytanın sağ eli
: 8.0 /10 ( 1 Üye)

asenam @asenam

evliliklerin parçalanmak üzere olduğu noktada, ted ve janet conway'e halalarından asırlık bir ev miras kalır. conway'ler çocuklarını da alarak, ikinci bir şans yakalamış olmanın heyecanıyla louisianan'nın küçük bir kasabası olan st. albans'a giderler. önlerinde yeni bir hayat uzanmaktadır.

ne var ki, uzun zaman terk edilmiş duran viktorya tarzı büyük malikanenin içinde conway soyadının karanlık geçmişinin anahtarları yatmaktadır - intaharlar; garip kaybolmalar, voodoo ayinleri ve cinayet söylentileriyle dolu kanlı bir geçmiş. conway'ler, bir kere ortaya çıktığında yaşayan her ruhu sindirmekle tehdit eden bu sırlardan habersizdirler. coway ismini taşıyan her nesli, cehennemin derinliklerinden gelen bir hesaplaşma günü beklemektedir.
(tanıtım bülteninden)

18 Ekim 2013 22:08

zifiribiratun @zifiribiratun

öyle bayıldım ki bu kitaba... yolda yürürken bile okuduğumu hatırlıyorum:) kitaplara bağımlı olmak istemekteyseniz şiddetle tavsiye edeceğim kitaplardandır..

28 Ocak 2014 19:36

trknozer @trknozer

İnanılmaz sürükleyici kurgusunun olmasının yanında edebi olarak da hazine diyebileceğimiz bir kitap. John Saul Türkiye'de pek tanınmıyor. Çok az kitabı çevrilmiş. Amerika'da bestseller listesine girmiş birisi. Eminim insanlar tanıdıkça sevecek ve Stephen King kadar ilgi görecektir. Benim en sevdiğim kirku yazarlarından birisi.

02 Ağustos 2018 02:51

john saul

Kitap Adı
iblis bekliyordu
Yayınlanma Tarihi
1993
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
şeytanın labirenti
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle