asi melekler
: - /10 ( Üye)

doan @doan

evangeline 12 yaşındayken annesi öldü, babası onu new york'ta azize rose manastırına bıraktı. şimdi 23 yaşında, yeminine sadık bir rahibe. dünyada en nadide melek resimlerinin ve "melekbilim" konusundaki en zengin kitap koleksiyonunun bulunduğu kütüphaneden sorumlu.

rockefeller ailesinin sanat etkinliklerini, zengin ve tuhaf bir adam olan percival grigori adına araştıran sanat tarihçisi verlaine'den gelen mektup, evangeline'in hayatını kökünden değiştirecektir. verlaine ve evangeline, tanrı'nın lanetine uğramış asi meleklerin soyundan olan nefiller ile melekbilimciler arasında yüzlerce yıldır süren kanlı bir savaşa katılmak zorunda kalacaklar. bulgaristan'da bin yıl önce bir melek cesedinin bulunduğu gizemli rodop dağları'ndan paris'teki montparnasse mezarlığına kadar pek çok cephede sürmektedir bu savaş…

24 Ekim 2013 00:54

deep_not @deep_not

vampir hikayeleri tutunca yazılmış gibi. kahramanları bir kenara koyarsak dünya yaratıldığında gözcü meleklerin insanlarla ilişkiye girip yeni bir soy çıkmasını, nuh tufanında nuh un oğullarından biriyle yer değiştirip avrupa daki insan soyunu oluşturmalarını ve zaman içinde zengin, güçlü, dünyaya yön veren bir çeşit klana dönüşümlerini ve buna karşı savaşan insanların hikayesini anlatıyor. devamı var mı bilemiyorum. hikaye arkası yarın gibi bir yerde bitiyor.

08 Aralık 2014 00:05

danielle trussoni

Maalesef henüz danielle trussoni ait eklenmiş başka bir kitap yoktur. Ekleyen olmak isterseniz Hemen Kitap Ekle