bukre
: 3.2 /10 ( 5 Üye)

Şah @Şah

güzellik, bakmayı bilen gözdedir sevgilim. artık kendime layık olanı seçebiliyorum sayende. bir insanın gözlerine bakıp, kalbini görebiliyorum her seferinde. eskisi gibi değilim. neden mi senden çok daha öndeyim? herkesin dünyası kendi gördüğü kadardır sevgilim. sen önüne bakarken, ben uzakları ezberledim. sen olup bitenlerle ilgilenirken, ben olmayanın izindeydim. çivi çiviyi sökermiş, yalnızlığı kanatan hüzünlü şarkılar, yalnızlığa iyi gelirmiş. işte ben bu şekilde hayata karşı direndim. keşke bana akıl vereceğine, aklımı alacak kadar beni sevseydin. ben, bir çocukluk edip büyüdüm işte! sen büyümüşsün ama doğmamışsın bile. ben, senin doğrundum sevgili. ötekiler gelip geçerdi. sen doğru olanı değil, geçerli olanı seçtin. terk etmek kazanan olmaya yeter zannettin. bana, bir veba busesi bırakıp gittin; bak şimdi yerini başkaları aldı. bu aşkın vebası sende, busesi bende kaldı. seçtiğin yolda sana mutluluklar diliyorum. unutmak alışmaktır. unutursun demiyorum… ama alışacaksın biliyorum.(tanıtım bülteninden)

27 Ekim 2013 12:38

Şah @Şah

bu adamın neyini seviyorlar ben anlamış değilim..adam devrik cümleler kurarak, 2-3 ergen laf ederek, hep kavuşamayacak bir sevgili bularak ve ona ağlayarak bildiğin twitter ve facebook sayfa sözü yazıyor..facebooka gir her ergenin trip attığı laf soktuğu yerde bunun imzası vardır..
neyse işte okuduk rahatladık, kimseden geri kalmadık:)

27 Ekim 2013 12:41

ahuş @ahuş

çok sıkıcı bir kitap.

çok felsefik cümleler ile yazılmaya çalışılmış fakat olmamış.

konu yok.anlam yok.

03 Mart 2014 12:51

fırtına001 @fırtına001

sırf bir radyoda programı var diye genelde liselilerin aşık olduğu yazdığı saçma sapan sözleri ordan oraya dolaştırarak üne kavuşmuş ve ne yazarsa yazsın zannediyor ki tutacak. o liseli talebeler büyüyecek ve edebiyatın bu saçmalıklardan ibaret olmadığını anlayacaklar.

29 Kasım 2014 01:51

kahraman tazeoğlu

Kitap Adı
kıyısızlar
Yayınlanma Tarihi
2012
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
bambaşka
Yayınlanma Tarihi
2012
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
araz
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
yaralı
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
mavi ev
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle