ferrarisini satan bilge
: 3.6 /10 ( 28 Üye)

m1976x @m1976x

yaşam benim için küçük bir mum değil. o elimde tuttuğum muhteşem bir meşale gibi ve onu gelecek nesillere geçirmeden önce olabildiğince çok ışık saçmasını istiyorum.(george bernard shaw) yaşamla ilgili güzel şeyler bulabileceğiniz bir kitap. mutlaka okumanızı tavsiye ederim...

30 Nisan 2007 22:02

daryl van horne @daryl van horne

aile hayatının önemini bize çocukken öğrettiklerinden, çalışmanın asla birincil amaç olmadığını sadece bir araç olduğunu bildiğimizden, aydınlanmaya doğal olarak kapalı olduğumuzdan, pek çok aydınlanmıştan ise doğal olarak daha aydın olduğumuzdan, alternatifi varsa okumamanızı tavsiye edeceğim bir kitap, alternatifi yoksa elbet okunabilir o da başka, kötü bir kurgu değil en nihayetinde.

ha ben ferrarim olsa satar mıyım, mecbur kalmazsam asla ne yalan söyleyeyim...

30 Nisan 2007 23:11

reader @reader

kitap, hızla akıp giden hayatımızda tüm sahip olduğumuz maddi değerleri, alışkanlıklarımızı, yaşam tarzımızı sorguluyor ve bizi daha derinlerde basit ama bize huzur getirecek yolun şifrelerini sunuyor. bu tip kitapları pazarlandığı kadar abartmamakla birlikte, içinde verdiği mesajlar dikkatle okunup hayatta uygulanabilirse iyi sonuçlar alınabilir diye düşünüyorum.

30 Nisan 2007 23:13

SALEM @SALEM

kişisel gelişim kitabı diye okunmaması gereken kitap!.bence yazarın kitapta sunduğu mutluluğa ulaşma formülleri bizim kültürümüze tamamen uzak.insanlara yoga tarzı mistik hindu inanışlarıyla mutluluğa ulaşılabileceğini telkin ediyor.eğer mutlu ve huzurlu olmak istiyorsak bu tarz kitaplardan ziyade, bir mevlana ,bir yunus emre okumak kat be kat faydalı olacaktır!

01 Mayıs 2007 10:20

Trinity @Trinity

zaten herkesin bildiği şeyleri ısıtıp ısıtıp önümüze getiren bir kişisel gelişim kitabı.. bu kadar yaygara ve reklamdan sonra, bu kitabın farklı olduğunu düşünerek satın alma gafletinde bulunabilirsiniz normaldir..

kitabın tutmasından sonra, yazarın her sene birkaç kitap yazması da kitaplarının içeriğinin kalitesi hakkında bir ipucu bence.

01 Mayıs 2007 17:07

sahmeran @sahmeran

robin sharma'nın 1 tane ferrari satıp 7 tane aldığını düşündürten kitap. kendisi halen o konferans senin bu seminer benim dolaşıp para basmaktadır, darısı her işadamının başına.

02 Mayıs 2007 13:32

water @water

nedir bu kadar konusulan kitap diye okumusumdur, simdi sumocu bi adamdan başka bişi hatırlamıyorum.. kişisel gelisim kitabı okumak isteyen çok daha iyisini -hatta direk türk yazarlara ait..- bulabilir. ha ama uygulansa işe yarar mı, bilemem, denemedim.. sahsen elimde bi gül, odanın bi kösesinde bi saat oturup düsünemem.

04 Mayıs 2007 21:28

goklerde @goklerde

pöpüler bir kitap olmasına rağmen bu kadar pöpüler olmasını sağlayan ne acaba. iki kişinin dyalogları ile geçen kitap bittikten sonra acaba ne kadar kişiye bir şeyler kattığını merak ediyorum.

05 Mayıs 2007 02:15

chucky @chucky

ismi ile çok iyi reklamı-pazarlaması yapılmış kitap. anlatımın biraz sıkıcı olmasına rağmen güzel bir kişisel gelişim kitabı

05 Mayıs 2007 16:03

strateji @strateji

kişisel gelişim artık yazarlar için çok güzel bir piyasa .bir kaç fikir, evereste çıktım kendimi buldum,hindularla konuştum beni onlar yetiştirdi hikayeleriyle dünyanın parası kazanılır.bu türde binlerce kitap var.kitap isminde, kendini dünyaya ispatlamış mükemmel bir marka olmasaydı eminim bu kadar satmazdı.

06 Mayıs 2007 05:42

robin sharma

Kitap Adı
liderlik bilgeliği
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
koza kelebeği bilmez
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle