ay hadi inşallah!
: - /10 ( Üye)

Marlon @Marlon

ay hadi inşallah! - pucca günlük 4. kitap

"ne anneler, ne eski sevgililer ne de etrafta dolanan s.tükler! bu kez başaracam, bu kez o duvağı takcam! hiçbir şey önüme engel olamayacak… sen bile! kaderimde yokmuş, falımda çıkmıyormuş, o adam bana göre değilmiş… hiiiiiiiiiç anlamam, dinlemem, o adam buraya gelecek! ayy hadi inşallah!"

"iskambil kâğıtlarından ev yapıyorum kendime valeyi saklıyorum, kızı kıskanıyorum, asla hayaller kuruyorum. hep birşeyler eksik kalıyor, sayılar başımı döndürüyor. fal bakıyorum maça aramızı bozuyor, papaz kaçıyor. ve ben kâğıttan evin içine bir türlü sığamıyorum…"

bu kitabın okuyucularına bir uyarısı olsaydı, o da "pucca bu, anılarını mutlaka okuyun ama sakın ola ilişkinizde uygulamayın!" olurdu… sosyal medyanın kraliçesi pucca, 4. kitabı ay hadi inşallahta yine kadın zekâsını, komikliğini, sinsiliğini, şaşkınlığını ve hani o bildiğimiz, "ne onunla ne onsuz!" aşkı en yalın haliyle yazdı… ilk kitabından itibaren başına gelen her şeyi tüm samimiyetiyle anlatıp çoğu zaman, "sanki beni anlatmışsın…" dedirten puccanın günlüğünde bu kez en bilinen aşkı ceri ile olan hikâyesini okuyacağız.

her durumdan bir kavga çıkaran, her kavgada ayrılan, her ayrılıktan 10 dakika sonra barışan pucca ve ceriyi okurken, bakalım siz hangi tarafta yer alacaksınız?
(tanıtım bülteninden)

24 Kasım 2013 08:29

pucca

Kitap Adı
pucca günlük - küçük aptalın büyük dünyası
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
pucca günlük - 2 - ve geri kalan herşey
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
allah beni böyle yaratmış
Yayınlanma Tarihi
2012
Kullanıcı
Görüntüle