aynı yıldızın altında
: 8.5 /10 ( 2 Üye)

durann @durann

hayatın anlamını bulmanın, âşık olmanın ve alınan her nefesin farkına varmanın öyküsü

on altı yaşındaki kanser hastası hazel gracein birkaç yıl daha yaşamasını garanti eden tıp mucizesine rağmen hastalığı ölümcüldür ve konulan teşhisle birlikte yıldızlar, öyküsünün son bölümünü çoktan kaleme almıştır.

fakat augustus waters isimli yakışıklı bir sürpriz karakter, kanserli çocuklar için destek grubunda boy gösterince hazelın hayatı bambaşka bir yöne sapar ve bu zeki çocuğun çekimine karşı koyamayan kızın öyküsü yeniden yazılır...

12 Aralık 2013 22:43

asenam @asenam

son zamanlarda okuduğum güzel kitaplardan biriydi. hastalık üzerine olan ve ne kadar asi olduklarını göstermeye çalışan gençlerin hikayelerini sevmediğim halde bu kitap bana kötü gelmedi. içindeki sözlere bayıldım. ayrıca yazarın yakışıklılığı için 1 puan daha ekliyorum. :)

21 Nisan 2014 21:46

deep_not @deep_not

arka kapakta yazılanları okuyunca almak istememiştim. kanserli çocukların aşkı zaten boğucu gündem varken depresyona girmeye sebep olabilrdi.umduğum gibi çıkmadı. öykü anlatıcısı hazel eğlenceli ve akıllıydı. dramatik bir aşk olsa da birbirlerini tanıdıkları için mutlu oluyordunuz. bana göre 100 yıl yaşayan ama hiç aşık olmayan insanlardan daha şanslılar en azından. sinemayada uyarlanmış. iyi okumalar, iyi seyirler.

22 Mayıs 2014 11:11

DİYARI HÜSRAN m @DİYARI HÜSRAN m

Güzel bir aşk hikayesi kanserin yenilmez gücüyle harmanlanmis

27 Mayıs 2017 12:28

john green

Kitap Adı
ilk aşk
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle