şahane hatalar 2 - talih kuşu
: 8.5 /10 ( 2 Üye)

AKKURT @AKKURT

şahane hatalar serisi hızlanarak devam ediyor;
bu kez başınıza yirmi iki milyon değerinde talih kuşu konuyor.
heyecan dozu artırılmış seçimler, eşsiz bilgiler, gizemli karakterler, sürpriz finaller.
ikinci kitapta hatalar daha eğlenceli, sonlar daha şahane.

kader diye bir şey vardır ve sizin seçimlerinizle değişir.

bu kitabı okumaya normal bir kitap gibi birinci sayfadan başlayın. ilk bölümün sonunda, önünüze bir yol ayrımı çıkacak. kararınızı verin ve ilgili bölüme gidin. her bölümün sonunda seçimlerinizle kaderinizi kontrol etmeye devam edeceksiniz. kitabı okurken bazen hiç beklemediğiniz bir yere ulaşacak, bazen de kendinizi daha önce olduğunuz yerde bulacaksınız. hayatın size neler hazırladığını asla bilemezsiniz. ama şunu biliyorsunuz, iyilikler her zaman ödüllendirilmiyor ve bazen hatalı kararlar, şahane olayların başlangıcı olabiliyor.

her yolculuğun sonunda başa dönüp tekrar başlayın, unutmayın, herkes ikinci bir şansı hak eder. yüzlerce farklı hayat sizi bekliyor. iyi şanslar.


"başroldesiniz, hakkını verin." newsweek

"raydan çıkmaya hazır mısınız?" ny times

30 Ocak 2014 21:26

AKKURT @AKKURT

canınız sıkkınsa okuduğunuzda kafanızı dağıtacağınız, kurgusunda aksaklıklar olsa da keyifli bir kitap.
zengin olarak başladığınız hayatınızda kontrol sizde! ilk hayatımdaki [reenkarnasyon gibi oldu :)] seçimlerim ve sonucunda kendimi gördüğümü itiraf etmeliyim. (yanımda köpeğim evimin bahçesinde...) tek sorun bu hayatları bir kadın bedeninde yaşamış olmam. :)

30 Ocak 2014 21:31

asenam @asenam

son zamanlarda okuduğum ilginç kitaplardan biri. ilk bölüm de olay herkes için aynı. daha sonra kendi yolunuzu kendiniz çiziyorsunuz. bir kaç farklı yolunu denedim. çok eğlenceli. kesinlikle okunmalı.

12 Aralık 2014 12:49

heather mcelhatton

Kitap Adı
şahane hatalar
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle