ye dua et evlen
: 1.0 /10 ( 1 Üye)

asenam @asenam

tüm dünyada bestseller olan ye, dua et, sev kitabının sonunda elizabeth gilbert gönlünü, brezilyada doğmuş ama avustralya vatandaşlığına sahip, tanıştıklarında endonezyada yaşamakta olan felipeye kaptırmıştı. sonsuz bir sadakatle birbirine bağlı bu çift, kötü sonuçlanan birer boşanmanın kurbanları olduğundan şartlar ne olursa olsun bir daha evlenmemek için yemin etmiştir. ama kader ağlarını örer ve amerikaya giriş yaptıkları bir anda felipenin sınır dışı edilmesi planlarını altüst eder. gilbert, ya evlenip felipeyi amerikaya getirecek ya da onu sonsuza kadar kaybedecektir.

söz konusu evlilik olduğunda sadakat, uyumluluk, gelenek, sosyal beklentiler, eşleri bekleyen sorumluluklar ve en önemlisi boşanma riski göz ardı edilmemelidir. gilbertın yazmış olduğu bu eser, aşkın tüm karmaşıklığına ve sonuçlarına rağmen yaşanması gerektiğinin en güzel örneğidir.

zekice ve mütevazı, eğlenceli, sıcak ve cömert. işte ye, dua et, evlenin arkasındaki ses. gilbertin kitaplarının sonunda onu dostunuz gibi kabul ediyorsunuz. yeniden gilbertla olmak bir zevk.-arka kapak-

ıyyy çok sıkıcı. zor bitti. okumazsanız birşey kaybetmezsiniz.

21 Şubat 2014 18:29

elizabeth gilbert

Kitap Adı
ye dua et sev
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle