atlantis
: 3.6 /10 ( 5 Üye)

deep_not @deep_not

atlantis zamanın cok ötesinde bir medeniyettir.deniz tanrısı poseidon u kızdırırlar ve yokolurlar.gunumuzde jack howard isimli bir arastırmacı atlantis i bulur.burada sasırıyoruz cunku atlantis karadenizde turkiye sınırları icinde.atlantis uygarlıgına dalıyoruz.denizin altında koca bir medeniyet binlerce yıldır oylece kalmıstır.ama ekibimiz yanlız degildir.ise ruslar da karısır.kitapta turkler iyi karakterler olarak resmedilmistir.sankikaradeniz de bulunmasa daha inandırıcı olacakmıs gibi.
burnumuzun dibindeymisde nasıl gormemisiz hissi yasanıyor.

02 Mayıs 2007 22:56

water @water

uzun uzuuun anlattığı kimi yerler sıkıcı olabilmekle birlikte güzel kitaptır. bilindik yerlerde geçmesi -karadeniz, akdeniz..- insanna gerçekmis duygusu verebiliyor..

04 Mayıs 2007 21:14

hiçkimse @hiçkimse

evet tarih gerçek olabilecegi için kitabı aldım ve okumaya basladım ama o kadar sıkıcı bir dille yazılmıştıki kitabı bitirmeden bıraktım...

07 Mayıs 2007 19:56

ililil @ililil

atlantik okyanusu ve akdeniz yerine başka bir tezle atlantisi karadenize yerleştiren gibbins'in,bol bilimsel ve teknolojik terim kullanması yüzünden bazı bölüleri sıkıcı;güzel ve akıcı bir kurgu oluşturmasından da bazı bölümleri zevkli bir kitabı.atlantisle ilgilenlerin kaçırmaması gerekir diye düşünüyorum.

28 Mayıs 2007 15:40

david gibbins

Maalesef henüz david gibbins ait eklenmiş başka bir kitap yoktur. Ekleyen olmak isterseniz Hemen Kitap Ekle