pabucumun ajanı
: 7.0 /10 ( 1 Üye)

AKKURT @AKKURT

[okuyanlar çok güldüğünü söylemişlerdi. umarım öyledir.]

ben deniz akın; fiyasko birlik başkanı, yirmi beş yaşında, babasının kızı, annesinin kız kurusu, ekonominin niteliksiz iş gücüyüm. klasik bir dünyalı, yurdum insanı, fazlaca dağınık ve meteliğe kurşun değil, ancak palavra sıkan beş parasız biriyim.

tuna üstüner ise 'enler' listesinin zirvesinde bir yakışıklı, holdinglerin genç veliahdı, titiz ve disiplinli tam bir kurumsal kasıntı. ben bir enkazsam o bir saray, ben bir köleysem o bir kral, ben bir esintiysem o bir tufan. ve o benim hem felaketimin, hem de kurtuluşumun adı.

bizim hikâyemiz nefretle başlayıp, şiddetle devam ederek, aşkla yol aldı. beni şirketinden kovması hiçbir şey ifade etmiyordu, çünkü kanunlar bizi birbirimize mecbur bırakmıştı. tuna her gün beni görecek ve ben her gün onun aşkıyla savaşacaktım. bu aşk çıkmazının ortasında onu mahvetmek için tutulan bir ajan olduğumu ise çoktan unutmuştum.
hem de onunla evlenecek kadar!
(tanıtım bülteninden)

15 Mart 2014 12:54

AKKURT @AKKURT

evet okurken bayağı güldüğümü itiraf etmeliyim yanlız kitap bana biraz vasat geldi.

kitapta iki güzel şey vardı: kapaktaki kız ile baş karakterin değişik cümleleri ve benzetmeleri onun dışındakiler klasik türk dizileri kıvamındaydı

05 Haziran 2014 12:13

asude

Kitap Adı
gül ve avcı
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
dikkat! aşk çıkabilir
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle