büyücüler
: 6 /10 ( 1 Üye)

asenam @asenam

yasak bilgilerin gizli dünyasında gücün bedeli ağırdır…

zekâsıyla yaşıtlarının arasından sıyrılan quentin coldwater, günlük hayatın monotonluğundan, fillory adlı büyülü bir dünyada geçen fantastik kitapları okuyarak kaçmakta ama herkes gibi o da büyünün gerçek olmadığını düşünmektedir. ta ki kendini new yorkun kuzeyindeki çok gizli ve seçkin bir büyücülük okulunda bulana kadar. burada dostluğu ve aşkı öğrenip hayal bile edemeyeceği doğaüstü bir güce erişen quentin, günün birinde arkadaşlarıyla yaptığı inanılmaz bir keşifle eşsiz olduğu kadar tehlikeli ve karanlık bir yolculuğa çıkacaktır.

büyücülerde, kaprisleri, arzuları ve değişken duygularıyla gerçek dünyada yaşayan insanların büyü yapabildiği bir kurgu oluşturularak, iyi ile kötünün siyah ve beyaz gibi keskin çizgilerle ayrılmadığı, sevmenin cesaret gerektirdiği, güç için korkunç bedellerin ödendiği, özgün bir diyar yaratılıyor. -kitap tanıtımından-

03 Nisan 2014 20:50

asenam @asenam

kitap için olan yorumlarda o kadar güzel bir kitap ki işten çıkıp koşa koşa eve gidip bu kitabı okumak istiyordum şeklinde yorumlar olunca merak ettim. bakayım bu koca koca insanların koşarak eve gidip okudukları muhteşem kitap neymiş diye. harry potter'ın ergen versiyonu aslında. her ne kadar yetişkinler için olduğu söylense de. kitap eğlenceli ama harry potter ilkti ve zamanında güzeldi. bu tarz kitaplar baydı artık.

04 Nisan 2014 17:55

lev grossman

Maalesef henüz lev grossman ait eklenmiş başka bir kitap yoktur. Ekleyen olmak isterseniz Hemen Kitap Ekle