sevgili babam
: 2.5 /10 ( 2 Üye)

güneş @güneş

yazarın babasını anlattığı, sevgiyi üstelik ait olmadığımız bir kültür dahilinde anlatmaya, öğretmeye çalışan tüm diğer kitaplar gibi sıkıcı, gereksiz bir kitap. seviniz, seviliniz, sonsuzluğa ulaşınız içerikli diğer kitaplar gibi uzak durulası.

03 Mayıs 2007 11:10

zyrex @zyrex

bu kitap da ortaokul turkçe ögretmenimizin zorla aldırıp okuttuğu bir kitaptı. çok duru bir dili olduğunu ve bişeyler ögrettiğini sanmıyorum çünkü hiç aklımda kalmadı!

14 Mayıs 2007 16:49

deep_not @deep_not

sevelim sevilelim birbirimize sarılalım kitaplarının belki onculerinden .yasamak sevmek ogrenmek daha meshurdur yazarın.9 numaralı otobusle cennete yolculuk gibi kitabı daha var.cok fakirdik lahana corbası icerdik birbirimize sarıldık basardık diye anlatıp parayı kırdıktan sonra intihar etmesi hazindir.hani sevcektik sevilcektik huzura ercektik? kendine faydası olmamıstır.ferarisini satan adam turunun kardes koludur.biri fasulye ise digeri borulce gibi....kotu bir yorum olabilir ama bu tip bir kitap okuyan 10 tane yazabilir.hep aynı seyler salakmısız gibi tekrarlanır.cocuktuk saftık zorla okuttular iste...ben birde lisede cekilis hediyesi almıstım bir kızcagıza bunu.verdikleri gazla.

14 Mayıs 2007 19:22

Trinity @Trinity

evet sevgi pıtırcığı kitapları, bu tür kitapların başının altından çıktı denebilir..
bu kitabı okuduktan sonra sevgi kusasınız gelir, ama hayatın çiçek böceklerden ibaret olmadığını bilen olgun insanlardan ziyade, belki ergenlere okutulması gerekir bu yazarın.

9 numaralı otobüsle cennet'e adlı kitabın kapağında da "bir sevgi yolculuğu" yazar.. ne şirin.. kandık okuduk, gittik mi otobüsle cennete? tabiki gidemedik.

19 Mayıs 2007 03:27

ahuş @ahuş


yazarın babasını anlattığı bir kitap. oğlumun okulda okuması gerekiyordu ve bana da okuttu.

14 Nisan 2017 12:01

leo buscaglia

Kitap Adı
kişilik
Yayınlanma Tarihi
1993
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
yaşamak sevmek ve öğrenmek
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
sevgi
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
9 no'lu otobüsle cennete yolculuk
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle