kişiliğinizi tanıyın!
: 8.0 /10 ( 1 Üye)

AKKURT @AKKURT

insan doğumundan itibaren kendi kişiliğini geliştirir. bu gelişim elbette ki dışarıdan alınan etkenlere göre de şekillenir ama netice itibarıyla bu kendi kişiliğimizdir.

hayatımız boyunca yüzlerce, binlerce insan ile karşılaşırız. onlar ile birlikte oynar, birlikte çalışır, hatta birlikte yaşarız. bu kitap, kişilikler göz ardı edildiğinde olacakları gösterdiği gibi her bir kişiliğin ne şekilde idare edileceğini ve farklı kişiliklerin birlikte uyum içinde nasıl yaşaması gerektiği ipuçlarını veriyor.

arkadaş çevresinde de, aile hayatında da, ikili ya da sosyal ilişkilerinde de, herhangi bir çalışma ortamında da bu kitap birlikte zaman geçireceğiniz farklı kişilikler ile uyum halinde yaşamanıza yardımcı olacaktır.
(tanıtım bülteninden)

17 Haziran 2014 19:05

AKKURT @AKKURT

temelde hipokrat´ın insanların kişiliklerini 4 temel sınıfa ayırmasını ve bu kişiliklerin doğuştan geldiği üzerine yazılmış bir kitap. kısacası bana melankolik olduğumu söyleyen biri daha.

genelde bu tür kitaplar okuyucuyu bayağı sıkarken bu nispeten daha iyiydi.

18 Haziran 2014 20:37

florence littauer - rose sweet

Maalesef henüz florence littauer - rose sweet ait eklenmiş başka bir kitap yoktur. Ekleyen olmak isterseniz Hemen Kitap Ekle