4'ün kuralı
: 2.5 /10 ( 6 Üye)

deep_not @deep_not

dan brown sevildi aman arkasını getirelim tarzında yazılmıs bir kitap.kitabın arkasında ve cıktıgı gunlerde gazetelerde abartılarak reklamı yapılmıs ama da vinci sifresi tadı vermemistir.konu asagı yukarı aynı sularda gezinir.bir universite kampusunde baslar ve ilerler fazla kapılmazsınız .

04 Mayıs 2007 22:53

Cousa @Cousa

sıkıcı ötesiydi..icim bayılarak okudum.zamanıma acıdım..

04 Mayıs 2007 23:48

hiçkimse @hiçkimse

kitabı bende okudum ve bu tarda okuyacağım son roman oldu aslında tam öyle olmadı sonra anlatisi okudum ve bitirmedim en iyisi bi şeyin bokunu çıkarmamak...

07 Mayıs 2007 19:54

Jason Macandale @Jason Macandale

500 küsur sene önce şifreli yazılmış bir kitabın gizemini çözmeye çalışan bir grup üniversiteli gencin maceraları anlatılmaya çalışılmış. konusu ve gereksiz detayların sıkıcılığı bir yana geçmiş ve şimdiki zaman geçişleri arasında inanılmaz kopukluklar var. çoğu zaman o esnada anlatılanların şimdi mi yoksa daha önce mi olduğunu karıştırıyorsunuz. bunun sonucunda da olayların sırası da birbirine giriyor.

en korkuncu ise kitabın arkasındaki şu yorum: “eğer scott fitzgerald,umberto eco ve dan brown roman yazmak üzere bir takım oluştursalardı ortaya çıkan eser 4’ün kuralı olurdu.mutlaka okunması gereken olağanüstü ve çarpıcı bir kitap.”

inanın bu yorumu yapana hala küfür ediyorum. bu durum aynen bir zamanlar ünlülerin en güzel yerlerinden alınan örneklerin, bilgisayarda montajlanması ile ortaya çıkan kadını hatırlattı. sonuç olarak, almayın, aldırmayın, hasbel kader kitaplığınıza girmişse hiç başlamayın.

06 Kasım 2013 17:23

ian caldvell, dustin thomason

Maalesef henüz ian caldvell, dustin thomason ait eklenmiş başka bir kitap yoktur. Ekleyen olmak isterseniz Hemen Kitap Ekle