üstün başarı
: 5.0 /10 ( 2 Üye)

bulenta @bulenta

baltaş, "üstün başarı" kitabında kaygılar içinde boğulan öğrencilere, etkin öğrenme yöntemleri yanında, sınava dair ipuçları ve sınav stresinden kurtulmak konusunda "etkin ve "acil" öneriler veriyor.- nokta -her yaşta okur için çok yararlı olan "üstün başarı", kitaplığınızda "stres ve başaçıkma yolları" ile birlikte yer almalı ve mutlaka okunmalı...

18 Ağustos 2014 10:21

fırtına001 @fırtına001

okunmalı, okurken hayatınızda bir şeylerin değişme olasılığını düşünüyorsunuz, bazı cümlelerin altını çiziyorsunuz. kitap bitiyor ve rafa kaldırıyorsunuz ama uygulamaya gelince aklımda hiçbir şey kalmıyor.

30 Kasım 2014 02:27

bulenta @bulenta

kitapları okuruz, farkındalığımız artar. orada yazılanları yaşamımızdan bir şeylerle bağlayabilirsek verilen bilgileri içselleştirmiş oluruz. sonra bunların varlığını unuttuğumuzda, herhangi bir konuşmada, yazıda, bazen de bir şeye karar verirken farkında olmadan kullanırız. bu tür kitaplarda yazılanların akılda kalması mümkün değil, hatta kalmaması da bir bakıma iyi çünkü yaşamımızı eğer bir kitap veya kitaplar büyük oranda etkileyip değiştirecekse yaşam bizim için gerçekten çok zor olurdu diye düşünüyorum.
iyi okumalar…

01 Aralık 2014 08:29

acar baltaş

Kitap Adı
bedenin dili
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
akılsız duyguların cezasını kararlar çeker
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
türk kültüründe yönetmek
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
ekip çalışması ve liderlik
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle