huzur sokağı
: 5.3 /10 ( 3 Üye)

güneş @güneş

mahallenin efendi, dindar, kendi halinde genci bilal ile, zengin şımarık kızı feyza arasındaki aşk, feyzanın zamanla dine dönmesi, önce ayrılan sonra ilginç bir şekilde tekrar kesişen yollar vs. türk filmi tadında yazılmış dini roman. zamanında çok tutulmuş seksenin üzerinde baskı yapılmış, filme de uyarlanmış, yıllar önce okuduğum kitap.

07 Mayıs 2007 14:50

nane_limon @nane_limon

teenage olarak tabir edilen dönemimde okuduğum, o yaşlardaki bir okuyucu için gerçekten etkileyici olabilecek, benim de hayatımın önemli dönüm noktalarından biri olmuş dini bir roman.

07 Mayıs 2007 16:58

arda @arda

taraflı karar vermemek adına okunması gereken bir kitap.

07 Mayıs 2007 21:18

arda @arda

taraflı karar vermemek adına okunması gereken bir kitap. ama bir süre sonra fazlasıyla dediğim dedik tadı bırakıyor. kişisel fikrim odur ki, beyin yıkamak için ideal kitaptır.

yıkanabilecek kadar küçükken elbette...

07 Mayıs 2007 21:19

yeşilmişik @yeşilmişik

filme de dönüştürlmüş, başrollerinde türkan şorayın oynadığı bir kitap. bir genç kızın dindar bir adama aşık olmasından sonra ki değişimleri, yaşadığı sıkıntıları anlatır. romandaki esas karakterin şule yüksel şenlerin kızkardeşi olduğu söylenir( ne kadar doğrudur bilinmez) gaz bir romandır, "roman" olduğu bilinerek okunması tavsiye edilir.

08 Mayıs 2007 15:58

şule yüksel şenler

Maalesef henüz şule yüksel şenler ait eklenmiş başka bir kitap yoktur. Ekleyen olmak isterseniz Hemen Kitap Ekle