bitmeyen proje
: 10.0 /10 ( 1 Üye)

mesgin @mesgin

Parts Unlimited...
Başı bir türlü dertten kurtulamayan dev bir teknoloji şirketidir…
Bu şirkette işler hiç bitmez, önemli projeler bir türlü zamanında müşterilere sunulamaz…
Aksaklıklar, bitmek bilmeyen sorunlar her gün daha çetrefil bir hal alır…
Çok tanıdık geldi değil mi?
 
Nihayetinde ekip, arapsaçına dönen projeyi gözden geçirerek dört elle işe koyulur, ama bu sefer de onları ciddi bir zaman kısıtlaması beklemektedir.
 
İşyerindeki gerilimler, çözüme ulaşmak istenirken didik didik edilen sorunlar, ekip ruhunu yakalamaya çalışan insanlar ve azimle kotarılan bir işin insana verdiği tatmin duygusu…
 
Bilişim teknolojileri ve iş yaşamında başarıyı yakalamak üzerine yazılmış bu benzersiz hikâyede, hem  çalışma  dünyasındaki sorunlarla nasıl başa çıkılacağını görecek hem de sürükleyici bir roman ile siz de kendinizi hikayenin bir kahramanı gibi hissedeceksiniz!
 
Kim demiş, iş yaşamına dair bir roman yazılmaz diye!
Parts Unlimited’a hoş geldiniz!
 
“Bitmeyen Proje şu âna kadarki okuduğum en başarılı kitaplardan biri. Hayal ürünü bir şirketi konu alıyor olmasına rağmen kitapta karşılaşılan olaylar o kadar hayatın içinden ki, sektörde bulunan herkes kitapta kendinden bir parça bulacak. Bu kitabı kesinlikle alın, okuyun. Daha sonra da okuması için şirketinizdeki bir sonraki üst düzey yöneticiye verin.”
 
– Stephen Northcutt, SANS Technology Institute
 
“Nefis bir üslup ve akıcı bir dil… Bütün şirket yöneticilerinin, sektöründe başarılı olmak isteyenlerin ve profesyonel BT (bilişim teknolojisi) çalışanlarının Bitmeyen Proje’yi kesinlikle okuması gerekiyor.”

06 Şubat 2017 09:18

gene kim

Maalesef henüz gene kim ait eklenmiş başka bir kitap yoktur. Ekleyen olmak isterseniz Hemen Kitap Ekle