dost kazanma ve insanları etkileme sanatı
: - /10 ( Üye)

deep_not @deep_not

1937 yılında ilk olarak 5000 adet basılmıs bir insanoglunun zaaflarından faydalanma kitabı daha.simdiye kadar 10 milyonu gecmis basımı.bak odun gibi davranırsan karsılıgı şöyle olur ama karsındakini evet demeye yonlendirirsen colugunu cocugunu ozel zevklerini bilirsen gülümsersen vs sonuc böyle olur tarzı bir suru hikayesi vardır.en komik kısmı ogutlerdir istek gelistir,her bolumu 2 defa oku,kendini uygulamada sorgula,onemli yerlerin altını ciz.))))) kitabı her ay gozden gecir ve daha niceleri.almayayım . alanlara mani olmayayım.ferarisini satandan uzak durdum simdi secret var ondan da uzak duracagım.sonları gelmiyor gelmeyecek.1937 de yazan bu adam bir kazanç kapısı actıgını biliyormuydu ki?

14 Mayıs 2007 20:42

scarlett @scarlett

gereksiz bir kişisel gelişim kitabı.

15 Mayıs 2007 23:00

Genco @Genco

kişisel gelişim kitaplarının birçoğu gereksiz. mesela türklerde olan duygusal zeka'yı adamlar bizlere yutturmaya çalışıyorlar. duygusal zeka nedir biliyor musunuz? bir arkadaşın ya da mesai arkadaşın gurbetten gelmiştir. ona memleket, aile ve arkadaş hasreti çektirmemek, onunla daha çok ilgilenmek ve hal hatır sormak. bunları yabancılar hep çok olağanüstü şeylermiş gibi görüyorlar. duygusal zeka varsa, o zaman bunu iyice indirgeyip hayvansal zeka, karıncasal zeka diye yine bilim dalları ortaya çıkarabiliriz. niye olmasın? duyurulur

25 Eylül 2007 20:05

selvi @selvi

çok eski bir kitap veiçeriğide artık günümüze uymuyor yaklaşık 18 yıl önce okudum ama hiç etkileyen bir yönü yokmuş ki aklımda kalmamış.

26 Ekim 2007 21:25

e-book @e-book

rafa kaldırılması gereken hatta lafı bile edilmemesi gereken bir kitap bence. okuyarak zaman kaybetmemeli tercihi farklı bir kitapdan yana kullanmalı.

29 Ağustos 2008 11:31

dale carnegie

Maalesef henüz dale carnegie ait eklenmiş başka bir kitap yoktur. Ekleyen olmak isterseniz Hemen Kitap Ekle