bridget jones'un günlüğü
: 2.7 /10 ( 3 Üye)

deep_not @deep_not

30lu yaslarda kilo ,sigara ,sevgili ve daha bir suru problemle ugrasan bir ingilizin gunlukleri.bu kitap yazılmıs .tamam.turkceye cevrilmis.o da tamam .ama bu kitaptan sonra her gazetede sarısın bir kose yazarı sabah ne yedi,hangi rejime girdi,sevgilisine ne hediye aldı,bozulan ev aletleri ve tamirat problemleri vsvsvsv sonu gelmez seyler yazmaya basladı.bir sorun bakalım ben ogrenmek istiyormuyum.bir de kendilerini bir matah sanmaya basladılar.yazıları haftalarca cıkmasa burdada boyle biri vardı nereye kaybolmus denmeyecek insanlar fasulye gibi nimetten sayıldılar.2. side var ama nakit ve vakit kaybı.

16 Mayıs 2007 00:13

Trinity @Trinity

bu günlük kitapları moda oldukça insanın kitap yazası geliyor.. yahu benim neyim eksik bu zibidi bridget'dan diyebilirsiniz, hiç bişeyiniz eksik değildir bence herkes kalksın yazsın bi kitap nasılsa alıcısı çıkar.
üstteki yorumda da bahsi geçen yazarlardan ilki sanırım tuğçe baran'dı. bi de bridget jones'un film afişindeki resmi alıp kendi resmini montajlamıştı. e yuh artık diyesim gelmişti..

yer yer eğlencelidir, ama sabun köpüğüdür fazla bir içerik beklemeyiniz.

hanım kızımız 30lu yaşlarındadır, sevgilisi yoktur, evde mi kalıcam sıkıntısına girmiştir vs..

19 Mayıs 2007 03:17

Cousa @Cousa

tek kelimeyle trajikomik bir kitap

20 Mayıs 2007 16:00

ylzmhrcn @ylzmhrcn

eğlencelik bir kitap. okuyana birşey kazandırmaz ama bunaldığınız zamanlarda bir çırpıda okur bitirirsiniz.

21 Mayıs 2007 12:40

mor ada @mor ada

kitabını okudum filmini de izledim.bu kitabı okumak yerine filmi izlemek daha güzel bence ve genelde insanlar filmi biliyor,kitaptan uyarlanma oldugunu düşünmüyorlar varsın öyle bilsinler çok şey kaybettiklerini söyleyemiycem.

03 Haziran 2007 22:12

smyrna @smyrna

okunmasada olur

06 Aralık 2007 16:30

helen fielding

Kitap Adı
bridget jones'un günlüğü 2 - mantığın sınırı
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle