liderlik bilgeliği
: 1.0 /10 ( 1 Üye)

smyrna @smyrna

ilk kitabı kadar gereksiz bir kitap daha. okumasanız da olur

24 Mayıs 2007 13:18

Trinity @Trinity

illa böyle geyik bir kişisel gelişim kitabı okuyacağım diyorsanız, ferrarisi'ni satan elemanı okuyun, zira başka kitabını okumak istemeyeceksiniz. bu yazar (!) ayrıca ferrari hadisesinden sonra her sene ikişer üçer olarak kitap çıkarmıştır, madem bu işler böyle ben de yazayım bi kişisel gelişim kitabı nasılsa kek çok diye düşündürmüştür bizleri.

liderlik bilgeliğini okumadım eksikliğini hissetmiyorum, zaten lider ruhlu değilim.. ben böyle de mutluyum, halt etmiş robin sharma..

26 Mayıs 2007 11:10

deep_not @deep_not

demin karıstırdım beklerken fb sampiyonluk kutlamaları seyredenleri.tam tekmil okumus sayılmam ama adam artık ben diyeyim 1000 siz diyin 10.000 ferari alabilir.zengin olmak icin ya bunlardan yada diyet kitabı yazacaksınız.baska yolu kalmamıs bu isin.yoksa sigortayla bagkurla ugras maliyeye git stopajdı olmaz bu isler.temiz temiz dusunun lottoda kazanmak icin ....dusunun lider olmak icin....reikiki yapın mutlu olun .valla tanıdıgım cogu zengin ilkokul mezunu hic sharma okuduklarınıda sanmıyorum.cumaya giderler en fazla ruhlarını arındırmak icin ya da statu saglamak icin.

26 Mayıs 2007 23:09

robin sharma

Kitap Adı
ferrarisini satan bilge
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
koza kelebeği bilmez
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle