küçük şeyler
: 7.8 /10 ( 6 Üye)

alice @alice

kişisel gelişim kitabı sevenlerin çay yanına çerez tadında okuyacakları hoş zaman geçirmek için sayfalarını çevirecekleri bir kitap. öğretim üyesi olan yazarı trtde de haftasonları skeçlerle sosyal hayatın trajikomik yanlarını bize sunuyor. aynı zamanda şirketlere yönelik seminerleri de var.

19 Nisan 2007 11:24

SALEM @SALEM

daha önce televizyondan beğeniyle izlediğim üstün dökmeni yazılarıyla tanıdığım ilk kitap.her seviyeden insanın okuyup rahatlıkla anlayabileceği yalın bir dille yazılmış.sosyal hayatımızda farkında olmadağımız davranış ve iletişim bozukluklarımızı bizi gücendirmeden çok güzel aktarıyor...seçici olunulması gereken bir tür olan kişisel gelişim kitaplarından toplumumuza uygun okunulması gereken bir kitap

24 Nisan 2007 00:10

kurt @kurt

üstün dökmen in ladesçi si de çok başarılı..

02 Mayıs 2007 17:47

zurnanın son deliği @zurnanın son deliği

yazarın bir seminerine katılmıştım. katılımcılara bazı oyunlar oynatarak ya da onları konuşturarak bilmediği yönlerini açığa çıkarıyor ve interaktif bir şekilde hoş zaman geçirtiyor. şirketlere yönelik bu tür seminerleri var. bildiğim kadarıyla ankara'da oturuyor ama bu tür seminerler için çağrıldığı yerlere gidiyor.

kişisel gelişim kitaplarının hepsinde olduğu gibi bu kitabın da başarısı insanın gaza gelmiş durumda kaldığı zaman diliminin dakika cinsinden uzunluğu ile doğru orantılı. matematik formülü gibi oldu ama siz de okuyun ve bu süreyi ölçün ne kadar başarılı bir kitap olduğuna siz karar verin.

02 Mayıs 2007 20:29

eliffem @eliffem

yazarın diğer kitaplarına oranla daha yalın bir dili var bu kitabın. özellikle tv programlarından ona hayran olan ve lafını dinleyen ev hanımı kitlesi üzerinde oldukçe etkili bir kitap.

28 Mayıs 2007 22:49

dd @dd

kişisel gelişim kitaplarına meraklıysanız üstün dökmen kitapları kesinlikle doğru bir seçim. küçük şeyler de yazar, hayata dair hep atladığımız küçük detayların aslında hayatımızda ne kadar da büyük yer kapladıklarını ve bu küçük detaylara karşı daha özenli bir tavır sergilemenin kişisel verim ve mutluluğumuzu arttıracağını vurguluyor..
okurken zorlamayan, kişisel gelişim alanında baş ucu kitapları arasında sayılabilecek zevkli bir kitap..

30 Mayıs 2007 17:03

Trinity @Trinity

afedersiniz ama en kaba tabiriyle bu "kolpa" kişisel gelişim kitaplarına illa ki meraklıysanız, bari olaya daha bilimsel, ne biliyim daha bi başka yaklaşan bir yazarın kitabını okuyun.. torununa hayatı anlatan dede misali anlatımı olan bir kitap okumayın yani..bence..

31 Mayıs 2007 00:49

selvi @selvi

hiç bir şeyi aklimda kalmamiş bir kitap.

04 Eylül 2007 20:44

AdaPeri @AdaPeri

televizyondaki programının yazı formatına dökülmüş hali. kitabın içeriği ise insan ilişkileri, iletişim hataları vs...

09 Eylül 2007 21:57

Uzman @Uzman

Sade, yalın ve kullanışlı bir kitap. Kitabın en önemli özelliği uzman bir kişi tarafından yazılıp, herkesin anlayacağı bir dil ile sunulmasıdır.

19 Kasım 2017 13:24

üstün dökmen

Kitap Adı
ladesçi
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
yaşama yerleşmek
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
iletişim çatışmaları ve empati
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
kelebekler ve insanlar
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle