git kendini çok sevdirmeden
: 3.5 /10 ( 23 Üye)

zurnanın son deliği @zurnanın son deliği

sanırım yazarın ilk romanı. herbir bölümünde flashback yaparak geriye dönen, bir gelecekten bir geçmişten hayat parçalarını anlatan bir gün içerisinde rahatlıkla okuyabileceğiniz roman. sonunda ee noldu şimdi diyebilirsiniz ama okuduğunuz o bir gün süresince nerden başladım ki bu kitaba demeyeceğinizden emin olabilirsiniz.

yazarın kitaplarına seçtiği adlarla okuyucuyu çekmeyi çok iyi bildiğini daha ilk kitabında gördük. otuzlu yaşlarda en çok satanlar arasına girmesi azımsanmayacak bir başarı. populer kültürün bir parçası oldu diye tuna kiremitçi'ye burun kıvıranlar alsınlar kalemi kağıdı ve yazmaya çalışsınlar bakalım herhangi bir konuda üç beş sayfa yazabilecekler mi?

25 Nisan 2007 10:40

imnoangel @imnoangel

ne yazık ki hiç beğenmediğim bir kitap...şahsen okurken ızdırap çektim ve kitabı yarım bırakmamak için çabaladım.kısa bir kitap zaten nerden nereye atladığı belli değil edebi içeriği sıfır konu sıfır ne konuda bir incelik var ne uslupte.başka da kitabını okumadım zaten bu yazarın ondan sonra...

25 Nisan 2007 21:21

arwen @arwen

tuna kiremitçi vasatın vasatı bir yazar. kitabı da vasatın vasatı bir kitap. allah kendisini eli yüzü düzgün yarattığı için yatıp kalkıp dua etsin. yoksa adı bile duyulmazdı. umarım güzel, kaliteli, dolu dolu bir roman yazar da ilerde beni utandırır.

26 Nisan 2007 10:18

erci @erci

cok sevdigim askimi, biricik sevgilimi sayesinde buldugum kitap... bir günde biten cok kolay okunan ve kesinlikle bitirmeden elinizden birakamayacaginiz bir kitap.

26 Nisan 2007 15:46

didaydidayday @didaydidayday

İsminin çarpıcılığına kanıp okunmaya başlanan, edebi yönünün ve öykünün zayıflığı sebebiyle sonu zor getirilen roman. tuna kiremitçi'nin bu ve diğer kitaplarının, sadece hoşça vakit geçirmek isteyen, kitap okumaktan bir beklentisi olmayan okuyucular tarafından tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

26 Nisan 2007 16:03

deep_not @deep_not

tuna kiremitci müzik yapan bir adamken neden yazar olmaya heveslenmis anlamak mumkun degil.heveslenmis tamam ama birde yazdıklarını yayınlatabilmis.bravo.suslu isimler ve kitapların arka kapagındaki fotograflarla guzel bir grafik cizmistir.muzige geri donmesini temenni ediyoruz ailecek.

27 Nisan 2007 20:31

maydo @maydo

kitabı tamamlayamadım, dayanamadım...

27 Nisan 2007 21:54

sarhoşbalık @sarhoşbalık

a.ş.k neyin kisaltmasi ile kıyaslandığında çok başarılı olan bir kitap. eğer illa ki yazacaksa seçeceği türün roman olması gerektiğine inanıyorum.

28 Nisan 2007 20:58

güneş @güneş

bir günde bitirilen, üzerinde düşündürmeyen, etki bırakmayan, biranda okunan bir anda unutulan kitap. okunmasa da olur.

02 Mayıs 2007 12:02

fenomen_d @fenomen_d

metroda,serviste,otobüste vaktimi boşa geçirmeyeyim de birşeyler okuyayım diyorsanız bu kitap biçilmiş kaftan.sizi yormayan,sıkmayan ama aynı zamanda sonrasında hatırlanmayan.

02 Mayıs 2007 13:04

tuna kiremitçi

Kitap Adı
bu işte bir yalnızlık var
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
dualar kalıcıdır
Yayınlanma Tarihi
2007
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
yolda üç kişi
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
a.ş.k. neyin kısaltması?
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
selanik'te sonbahar
Yayınlanma Tarihi
2011
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
küçüğe bir dondurma
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
gönül meselesi
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
sonun geldi sevgilim
Yayınlanma Tarihi
2016
Kullanıcı
Görüntüle