jane eyre

jane yengesinin yanında sığıntı oalrak hayata başlayan kimsesiz bir çocuktur;yengesi onu hiç sevmez sonunda da yatılı okula verir.okulun kötü şartları... ( @oslew_88)

Hızlı Yorum İncele : 8.8 /10

jüri üyesi

okurken çok sıkılmıştım.yanlış hatırlamıyorsam filme de çekilmişti.film de en az kitabı kadar sıkıcıydı.... ( @doctod)

Hızlı Yorum İncele : - /10

july'in insanları

1991 nobel ödüllü yazara ait bir roman, ama benim 3-4 kez başlayıp başlayıp 10 sayfa bile okuyamadığım tek roman. belki okuyan arkadaşlar vardır ve dü... ( @smyrna)

Hızlı Yorum İncele : 6.0 /10

jo'nun çocukları

küçük kadınlar romanının özgür ruhlu, yazar jo'sunun oğullarının ve kızlarının öyküsünü anlatır. severek okuduğum bir kitap.... ( @oracle)

Hızlı Yorum İncele : - /10

julian sırrı

pegasus sırrı kötüydü. bu daha kötü. da vinci'ymiş palavra. hz isa ile ilgili bir sır toprağa gömülüyor 4 yy.da. bu bile çok yerde 14. yy diye geçiyo... ( @deep_not)

Hızlı Yorum İncele : 2.0 /10

jurnal

``her aydınlığı yangın sanıp söndürmeye koşan zavallı insanlarım,karanlığa o kadar alışmışsınız ki yıldızlar bile rahatsız ediyor sizi!..`` jurnal si... ( @e l i f _)

Hızlı Yorum İncele : 10.0 /10

julius caesar

bu efsanevi yazar, ilk kez 1599 sonlarında sahnelenen ve roma imparatorluğu'na odaklanan ilk oyunu olan julius caesar'da, bir kez daha kişi ve toplumu... ( @Şah)

Hızlı Yorum İncele : 7.0 /10

jest'in 'j'si

dedektif kinsey millhone'un bürosuna eski iş arkadaşı mac gelerek bir müşterisinin deniz kazasında kaybolduğunu ve adamın karısının yarım milyon dolar... ( @asenam)

Hızlı Yorum İncele : - /10

jöntürk

eser tam bir 2.abdülhamid devri romanıdır. yazar kitapta kendi üslubuyla yanlış batılılaşmayı işliyor.... ( @Sibiryalist)

Hızlı Yorum İncele : 6.0 /10

jim morrison: kaosun şairi

paris 1971… jimmorrison ülkesinden, yargılanmaktan kaçar. hayatının aşkı pam'de onun yanındadır. tükenmiş, defresif, alkolik kertenkele kral çocukluğ... ( @Pelin İnaltekin)

Hızlı Yorum İncele : 10.0 /10

jane austen kitap kulübü

Jane austen sever 5 kadın ve 1 erkekten oluşan bir kitap kulübüne misafir oluyorsunuz. bu sırada kulübün üyelerini yavaş yavaş tanıyorsunuz. Güzel ama... ( @ahuş)

Hızlı Yorum İncele : 6.0 /10

judy moody geliyor

Amerikalı arkadaşımız Judy Moody ile tanışın. Siz de bir anda değişivermesiyle ünlü Judy Moody'nin havasına bürünün! Kimi zaman yumuşacıktır. Sonra bi... ( @mesgin)

Hızlı Yorum İncele : - /10